Co na hlenitý kašel?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.10.21 02:42

Co na hlenitý kašel?

Dobrý den maminky, máte někdo zkušenosti s hlenitým kašlem u 18.měsíční batole prosim?
Náš malý má velkou rýmu a k tomu hlenitý kašel. Přes den nos stříkám Sterimarem a odsávám - občas málo zakašle. V noci je to ale děs: totálně ucpaný noc, vlhký kašel, chrčí a nemůže dýchat 😭 😭 😭 Malý nemůže spát a já už nevím, jak mu mám pomoci. Doktorka poradila přes den na kašel Prospan, ale na noc nic 😭
Bohužel má malý zvětšeniu nosní mandli a Bendovy kapičky do nosu už na nás nezabírají 😭 poraďte prosím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6336
20.10.21 07:09

Do nosu bych určitě dala nějaké kapky místo mořské vody, alespon na noc. Nasivin třeba, nevím zda už se může v 18m olynth. Ale určitě kapky a k tomu mořskou vodu. A něco na vykašlávaní. Ambrobene pomáha vykašlávat hleny. A ještě klidně i fenistil na noc na uklidnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6336
20.10.21 07:12

Vincentkový sirup je taky super, můžeš k tomu ambrobene. Ale nevím od kolika je let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70243
20.10.21 07:26

Dulezita je pricina toho kasle - zatekajici ryma. Takze resit rymu. Krome Sterimaru rano a po obede Nasivin pro deti do nosu a dulezite 3× denne odsavat idealne odsavackou na vysavac.
Pred spanim nejdulezitejsi odsat a striknout Nasivin a vyvysit hlavu na spani.

Prospan na kasel nejpozdeji v 15 hodin, na noc nedavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70243
20.10.21 07:26

2× omylem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
20.10.21 08:07

Ja zrovna volala doktorce kvuli ctyrmesicnimu a ta mi rekla, ze na noc mam dat fenistil, pres den nic. Tak trebs ten fenistil? Davala jsem ho i starsímu na utlumeni kasle, docela mu to fungovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
20.10.21 08:18

Na noc kapky Nasivin, Olynth a spol. Pres den Nosanek od Saloos(prodavaji v DM). Na noc Fenistil, Tussin nebo jine „spaci“ kapicky.
Hrudnicek namazat Psim sadlem.
Pokojicek vystrikat nekterym z dezinfekcnich spreju s eukalyptem, nebo dat na mokrou plenku matove kapicky, klidne i na pyzamko nebo polstarek tu kapicku.
Casto odsavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat