Co na imunitu od 2,5 let? Imunoglukan? Jaký rybí tuk?

20.8.15 08:20

Co na imunitu od 2,5 let?Imunoglukan?jaky rybi tuk?

Ahoj. Chtela bych se zeptat na nejake osvedcene preparaty na posileni imunity, ktere se mohou podavat od 2 - 2,5 let veku ditete.

Take by me zajimali zkusenosti s Imuniglukanem. Ten bych asi mohla stejne dat az pristi rok..i kdyz, co jsem koukala, tak se podava dle hmotnosti ditete..ale i tak me zajima jak zabira, jelikoz treba Martankum apod. moc neverim…

Dale bych chtela nejaky osvedceny tip na rybi tuk..malej je dost zivej a hlavne vzteklej a rybi tuk je pry dobry i na zklidneni a lepsi soustredeni…? Koukala jsem na Iskial, ale ten je taky az od tri let a je spis na celkovou imunitu…neco přírodního bych mu ale rada zacla pravidelne davat.

Moc dekuju za vsechny tipy, zkusenosti a postrehy. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47194
20.8.15 08:25

Hlavně hodně ovoce a zeleniny velké množství.
Naše decka jedou na zelenině a ovoci čerstvém, vitamíny jim děda kupuje ty gumové barevné jak je čtyřlístek atd.to neberu ani jako vitamíny, ale evidentně jim to stačí, nemocní nebývají.
Jinak je moc nenavlekam, klidně litaji venku v dešti na kole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38952
20.8.15 08:33

Přesně jak píše @Kelsey lepší je hodně ovoce a zeleniny a dítě nenavlíkat než umělé vitamíny. Ty jsem zkoušela až při nástupu do školky a neřekla bych, že by nějak zázračně pomáhaly (měl multiimun). Jinak rybí tuk kupuju tenhle http://www.nutravita.cz/…olej-natural

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550
20.8.15 08:34

Já se přidám.. i když u nás je to spíš nedonošeností, ale i tak.. pořád je to rýma (většinou dá doktorka pamykon), pak kašel a mám pořád že je do pořád dokola.. Na ORL vše v pořádku, na plicním taky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4157
20.8.15 08:41

Taky by mě zajímalo, děti nebývali nemocné než nastoupili do školky, v zimě tolik ovoce a zeleniny nechtějí jíst takže bych potřebovala něco na posílení imunity

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
20.8.15 09:32

Rozhodne lymphomyosot, citrovital a klasický vitamin c. V ovoci je vitamínů minimum, nejlepší jsou klasická česká jablka a jist sezónní ovoce nejlíp ze zahrádky či od farmářů..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
20.8.15 09:48

Nejlepší na imunitu - vyvážená strava - jak neni strava nepomůže nic, a pak srovnat střeva laktobacily, dávala jsem všechno možný ale nic nepomohlo - ono když dítě nejí, tak se není čemu divit že věčně stoná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
20.8.15 09:59
@teepe píše:
Nejlepší na imunitu - vyvážená strava - jak neni strava nepomůže nic, a pak srovnat střeva laktobacily, dávala jsem všechno možný ale nic nepomohlo - ono když dítě nejí, tak se není čemu divit že věčně stoná ;)

Pod to se můžu podepsat… mám s tím bohaté zkušenosti i se všelijakými preparáty a za mě vyhozené peníze. Tělo prostě potřebuje vit. C. resp. bílé krvinky ho potřebují pro boj s infekcemi.
Bohužel mám doma nejedlíka, který ani ve 4 letech nedá do pusy žádné ovoce ani zeleninu… takže je to naprd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4157
20.8.15 12:12

@LennaZS u toho citrovitalu píšou že by neměli užívat děti, takže pro dvouletáka to asi nebude moc dobrý co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 12:52

@Kelsey @lucenka samozrejme, ze se snazim davat cerstve ovoce a zeleninu :-D ale nasilim to do nej asi nenarvu, ze ;-) moc tomu totiz neda..jinak dekuju za tip na ten rybi tuk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
20.8.15 13:18

@Lemonkas může, úplně v pohodě, jen ve sníženém množství. Je to výborný prostředek na odkyseleni prostředí, je to „prevence i proti rakovině“ (hodně v uvozovkách). Čistí a posiluje organismus. To máš tak, jak všude píšou nevhodné pro kojící a když důsledně proberes složení, tak to prostě můžeš v pohodě. Kojim už osm let, tedy jsem si o tom dost nastudovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama