Co na závěr roku ve školce

1077
27.5.09 11:18

Co na závěr roku ve školce

Ahoj,

Mám dotaz, snad se už příští týden malá vrátí po nemoci do školky a jelikož je tam prvním rokem, co nosíte na konec roku? a kdy to dává paní učitelce? hned jak přijde? a dáváte ještě něco paní ředitelce nebo jen učitelkám, které jsou u ní ve třídě. malá chodí do dvou tříd, do té druhé chdoí spinkat. Díky moc.

díky moc

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
27.5.09 11:22

Řeším něco podobného - dcera je prvním (a zároveň posledním) rokem v jesličkách. Já vlastně ani nevím, kolik tet tam ráno bývá. Jedna ji přebírá a jednou jsem tam viděla ještě jednu další, ale nevím jak to je obvykle. Teď se tam navíc začaly střídat nějaké nové tety, tak taky přemýšlím, co a jak vymyslet. Já to znám jen z druhé strany - jsem učitelka ve škole, tam je to jasný :) a když jsem bývala třídní, mívala jsem co dělat, abych to všechno poslední školní den pobrala. Vidím to asi na kytičku. Teď jen nějak zjistit, kolik..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
27.5.09 11:42

Tak my jsme davali loni po jedne ruzicce kazde pani ucitelce z Tadeasovy tridy (ma 2 ucitelky) a jednu pani reditelce. Ale i v nasi skolce ty tridy obcas smichaji a spi se podle situace a poctu deti co zustavaji i na spani.
Myslim, ze fakt staci dat kyticku kazde ucitelce z jeji „domaci“ tridy. Ve skole se taky nosi kytka na konci roku jen tridni ucitelce, ne vsem co cloveka uci. Davali jsme je hned jak prisel. Objevily se i treba bonboniery apod, mimo tech kyticek.
Letos to udelame stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
27.5.09 12:04

Starší dcera dává svým 2 učitelkám a mladší také 2 a navíc ještě slečně, která jim pomáhá s oblíkáním, krmením a úklidem - i když to není učitelka, tak se o ně opravdu stará a moje dcera jí má ráda a mám pocit, že ostatní na ní zapomínají…Jo, a dáváme kytku o vánocích nějakou sladkost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
27.5.09 12:09

Ahoj,
moji mamce (ucitelka v MS) davaji deti na konci roku vselicos, nejen kyticky :wink: Bud ruzne domaci vytvory - z papiru, z latky atd. nebo treba i fotku (nejakou specialni - v masce, hrani na fletnicku atd.) s obrazkem nebo u vetsich i podpisem vzadu. Nekdo nakresli treba obrazek. Take i ruzne keramicke blbinky - malou mysku, skritka, prasatko pro stesti… :wink:
Sladkosti domu moc nenosila, tak bud to snedly s zenskejma ve skolce nebo je nedostavala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.5.09 12:10

Ahoj,
pokud si dobře vzpomínám, tak my jsme dávaly každé paní učitelce kytičku (jen těm dvěma ze třídy, kam chodí) a taky paní uklizečce :wink:
T.

• Nahlásit
  • Citovat
242
27.5.09 12:45

My loni dávali učitelkám z jejich třídy (= 2 osoby) svícínek na čajovou svíčku. Letos nevím, musím omrknout obchody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.5.09 13:03

Námět

Ahoj,
me bylo doporučeno od kamarádky, která učí na ZŠ že v žádném případě nemáme synovidávat kytku. Má potom potíž to posbírat. Větší radost by ji uděla nějaký sypaný čaj.
Kač

• Nahlásit
  • Citovat
7858
27.5.09 13:35

Ahoj my dávaly pokaždý na konci roku kytičku,ve třídě se střídaly dvě učitelky,takže vždycky dvakrát a ředitelce jsme kupovaly kytku když končila posledním rokem školku,jinak jsme jí ani moc nevídaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20165
27.5.09 13:39

Loni jsem dávala učitelkám v jesličkách kávu, ať si můžou „udělat pohodu“ zatímco děti spí :-) tvářily e velmi potěšeně, takže jsem to asi trefila správně no a k tomu byl obrázek od Anetky.

Letos to ve školce vidím spíš na nějaký dobrý čaj (jen ejště vymyslet jaký, jestli ovocný nebo jaký, mám kousek od práce čajovnu a mají jich tu nepřeberný množství). Anetka dá asi malou kytičku nebo obrázek.
Dávat budeme jen tohle, extra pro paní ředitelku nebo pro kažou učitelku zvlášť ne - ony se tam střídají dvě a já ani nevím, kdy která tam ke konci roku bude. Navíc když je Aný ve školce dýl, tak na poslední půlhodinu chodí všechny děti do třeťáků, kde se střídají také dvě učitelky, bych pak nevěděla, kterou podarovat dřív :-) a to bych pak musela i za paní kuchařkou (druhá nejoblíbenější osoba Anetky) a za paní školnicí :lol: No možná, že s Aný uděláme víc obrázků a podarujeme všechny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
27.5.09 14:24

Ahoj, my nosíme kytku a tedy jen paní učitelkám z Kubíčkovy třídy. Ale ten čaj je docela dobrej nápad, popřemýšlím o tom.

Plus letos ještě budem nejpíš obdarovávat milovanou Elišku - studentku, která vede kroužek keramiky, kam Kuba nadšeně chodí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
27.5.09 21:46
Bubina píše:
Starší dcera dává svým 2 učitelkám a mladší také 2 a navíc ještě slečně, která jim pomáhá s oblíkáním, krmením a úklidem - i když to není učitelka, tak se o ně opravdu stará a moje dcera jí má ráda a mám pocit, že ostatní na ní zapomínají…Jo, a dáváme kytku o vánocích nějakou sladkost.

No u nás taky všichni nosí ředitelce a učitelce a já loni též dala i „školnici“ Byla jsem jediná, ale měla obrovskou radost. Krásně se o děti totiž stará a se vším pomáhá tak proč nepoděkovat i jí???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
28.5.09 11:33

Jojo, ja letos taky uvazuju, ze koupime po kvetince i kucharkam a skolnicim. Jsou na ty deti hrozne hodny a pomahaji jim fakt se vsim, kdyz je potreba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama