Co obléknout mimi na cestu z porodnice?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15280
15.12.10 19:33

Tak tam je vůbec ta péče i o ty těhulinky taková fakt hodně scifi Luci,co jsem tak slyšela a četla-chodit na kontroly k midwife,a nebo soukromým gynekologům a platit za to šílené peníze :-( je to smutné!!
Ale jiný kraj,jiný mrav!Aspon se tam postarají o matky samoživitelky-které se tady bohužel mohou klouzat :-(

Ale to nechápu,že někdo nechá mimi „nalehko“vždyt ten drobeček je tak bbezbranný,to bych se fakt bála,a vůbec ted,co jsou tady v čr -8st.mrazy,brrr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4855
15.12.10 19:53
lucie.t píše:
holky to je tak hezky, jak jsou maminy v CR starostlivy, aby tem drobeckum nebyla zima. Tady v Anglii se to moc nebo tedy vubec neresi. Uz jsem videla i nekolikadenni mimca, bez cepicky s holyma nohama a to i kdyz prsi a fouka vitr, tady je ted teda lepsi pocasi nez v CR, ale ja sama chodim v rolaku, bunde, cepici a mam i pod kalhotama puncochace. A dneska pred skolou 8-o tak 3-4mesicni mimco vyndany z kocarku bez cepice, nemelo ani ponozky a kalhoty vyhrnuty nad kolena - jak ho mama drzela. Nikomu to neprijde divny. :roll:
8-o
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková