Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Tak tam je vůbec ta péče i o ty těhulinky taková fakt hodně scifi Luci,co jsem tak slyšela a četla-chodit na kontroly k midwife,a nebo soukromým gynekologům a platit za to šílené peníze
je to smutné!!
Ale jiný kraj,jiný mrav!Aspon se tam postarají o matky samoživitelky-které se tady bohužel mohou klouzat ![]()
Ale to nechápu,že někdo nechá mimi „nalehko“vždyt ten drobeček je tak bbezbranný,to bych se fakt bála,a vůbec ted,co jsou tady v čr -8st.mrazy,brrr.
lucie.t píše:
holky to je tak hezky, jak jsou maminy v CR starostlivy, aby tem drobeckum nebyla zima. Tady v Anglii se to moc nebo tedy vubec neresi. Uz jsem videla i nekolikadenni mimca, bez cepicky s holyma nohama a to i kdyz prsi a fouka vitr, tady je ted teda lepsi pocasi nez v CR, ale ja sama chodim v rolaku, bunde, cepici a mam i pod kalhotama puncochace. A dneska pred skoloutak 3-4mesicni mimco vyndany z kocarku bez cepice, nemelo ani ponozky a kalhoty vyhrnuty nad kolena - jak ho mama drzela. Nikomu to neprijde divny.