Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@CHLAP.cz píše:
Takhle to má být:Rovnoprávnost.
![]()
Francie se vrací k vojně pro kluky i holky, má být od 16 let!
http://tn.nova.cz/…-anketa.html?…
Doufám, že to Babiš registruje a pokud se v CZ zavede vojna - tak po vzoru Francie.![]()
![]()
Vzdyt tohle zadna vojna neni. Je to jen mesicni skoleni a zbytek je dobrovolny. S tim bych nemela problem. A ne, na skutecnou vojnu bych nesla. Jsem zenska a chci zustat zenskou. To, co predvadi feministky v soucasnosti je hnus. Ze spousty zen se staly sluzky, co drou cely den v praci a jeste obstaravaji vse doma.
@Jana525 píše:
Vzdyt tohle zadna vojna neni. Je to jen mesicni skoleni a zbytek je dobrovolny. S tim bych nemela problem. A ne, na skutecnou vojnu bych nesla. Jsem zenska a chci zustat zenskou. To, co predvadi feministky v soucasnosti je hnus. Ze spousty zen se staly sluzky, co drou cely den v praci a jeste obstaravaji vse doma.
To je pak jejich chyba. Skutečná feminiska by podle mě nevstoupila do vztahu.
@Emimin7 píše:
To je pak jejich chyba. Skutečná feminiska by podle mě nevstoupila do vztahu.
Správně a nechá si zašít frndu a nechá jen silokonovou hadičku, aby mohla ch.cát ve stoje a flusat u toho. ![]()