Reklama

Co pomáhá na děsy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 24.07.18 13:18
Co pomáhá na desy

Ahojda už půl roku se trápím se svým 11mesicnim synem :(Jsem úplně úplně zoufalá. Malý skoro každý den v noci začne hrozně plakat a křičí. Nedokazu jo nijak upokojit když na něho sáhnu odstrkuje mě a začne Este víc ječet. Vemu ho na ruky křičí, pohladim ho křičí. Pomáhá jen kočárek… Prosím někoho kdo by se semnou otom pobavil, aby jsem nebyla tak zoufalá:(… Myslím že jsou to děsy. Vyzkousela jsem vše různý čaje, čípky kde dělám chybu :(((((((

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 11 měsíců: Plazení je zábava

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15235 příspěvků 24.07.18 13:20

@denisskaa a co doporučoval pediatr?

Tarinka
Echt Kelišová 8191 příspěvků 1 inzerát 24.07.18 13:28

No ja bych sla k doktorovi, sice nocni desy jsou celkem caste, muze mit jeho chovani i jine priciny, vysetreni na neurologii neni k zahozeni. Ja mam za to, ze na nocni desy trpi spis az trochu starsi deti, ze by to mel uz od sesti mesicu…jinak jsem nekde cetla, ze na nocni desy je dobry b komplex :nevim:

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 24.07.18 13:54

@Cuddy Dr my řekla že to se nedá léčit že co prožívá ve dne tak se mu to zda ale každy den?

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 24.07.18 13:55

@Tarinka b komplex to můze nemá Este rok?

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 24.07.18 17:14

No obecně je potřeba co nejdůsledněji zachovávat režim, kdy jde spát ve fázi, kdy je utahaný, ale ne přetažný a to v pravidelnou dobu, kdy má jasný spací rituál a spát v místnosti kde je ticho a tma (to řeší zatemňovací závěsy).

Spíš koupel, než sprcha, klidně s aromaterapií - trochu ředěných olejíčků jako je levandule a nebo meduńka, případně nějaká jemná masáž na zklidnění a dokonalé uvolnění.

https://www.youtube.com/watch?…

Plus večeře sytá, ale ne sladká - sladká mléčná kaše může pomoci přivolat noční běsy -pomocí rychlého poklesu hladiny cukru v krvi.

Plus teda odpolední a večerní činnost by měla být spíš klidnější,aby těch prožitků měl na zpracovávání co nejméně. Pokud nějaká videa či jiné koukání na obrazovky, tak jedině dopoledne.

tulipán
Závislačka 2738 příspěvků 24.07.18 19:22

Nocni desy jsou priznakem zvetsene nosni mandle. Treba by stalo za namahu navstivit ORL lekare a nechat dite vysetrit.

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 24.07.18 19:37

@Ou moc děkuji za příspěvek je možné je přeražený protože ,myslím že chodí dost málo spát i přes den určitě vše vyzkousim i s tou sladkou kaši .

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 24.07.18 19:44

Úplně se desim dnešní noci děkuji za vaše prispevky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama