Reklama

Miminko nechce večer usnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3223 příspěvků 21.07.18 08:28
Miminko nechce večer usnout

Ahoj holky, mám doma skoro 7.měsíční mimnko a večer nechce usnout..usíná poslední dobou až kolem půl noci, už nevím jak dál.. Přes den spí málo dopoledne asi hodiku a odpoledne též hodinku, někdy jen půl hodinky. Ráno pak vstává kolem 8-9.hod. co dělám špatně??
Ještě před týdnem usínal nejpozdějí v 21.hod a v nodin a kojila jsem kolem 4.ráno, pak ještě spal do te osmé.

Reklama

Reakce:

robínek
Extra třída :D 13690 příspěvků 21.07.18 08:37

Jestli spi v noci 9 hodin, pres den jeste 2, tak je to.hen 11 hodin celkem, to mi prijde malo. Muze byt pretazeny. V tomhle veku moje deti spaly pres den jeste 3× po pul hodine az hodine, nekdy i 2 hodiny v celku a v noci tak 10 hodin nejmin. Zkusila bych zapracovat na tom spanku pres den, uspat treba v kocarku na prochazce. No a pak jsou deti, ktere uz jsou od pul roku akcni, lezou a boji se, aby jim.neco neuteklo, tak radši nespi. ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 21.07.18 08:47

Ja bych řekla,že to budeš muset přetrpět. Náš (8m) byl kolem 6.mesice to samé. Konečně viděl, vnímal a za žádnou cenu nechtěl usnout. Zlomilo se to před pár týdny,když začal lézt a stoupat si. Je celý den v pohybu,odpadne kolem sedmé,ve tři se vzbudí na kojení a spí dál. Bohužel pro maminku jen do 5:30-6:00. V devět jde do postýlky,pospí taky tak 30-60 minut a to samé po obědě. Ale litá opravdu celý den,chvilku se nezastaví

robínek
Extra třída :D 13690 příspěvků 21.07.18 09:08

Ja mela takhle akční druhou dceru. U ni od narozeni doted (4 roky) platí, ze cim je unavenejsi, tim je akcnejsi a rychlejší. Jako mimoni jsem ji musela násilím držet v postýlce, aby usnula. I ted ji večer musím.nutit, aby byla v posteli a nevylejzala. Když jsme ji nechali, aby si usnula podle sebe, blo to strašný. Byla tak přetažena, ze porad lezla, skákala, byla jak zdrogovana a usnula klidne i po půlnoci.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 21.07.18 10:18

@robínek to máme přesně my doma. Dokud ho vyloženě neodnesu do postýlky,bude si hrát,hopsat,stou­pat. Dám ho do postýlky a během pár chvilek vytuhne. Takovek elektronek malinkej :D

Bartustel
Povídálka 47 příspěvků 21.07.18 11:10

Nechala bych ho být, než se vybije jako tužkový baterky. Stejný jako když některý dítě nechce jíst, tak ho nenutit a ono se to za čas srovná a bude vše okey.

LLenule111
Závislačka 3223 příspěvků 21.07.18 11:35

Malej jako moc pohybu za den nemá, jen se otáčí z prava do leva, na bříško jen občas. Jinak je na zádech, hraje si nebo pláče aby zvýšil pozornost. V kočárku usne jen když je hóódně unavený.. Mamka mi pořád říká, dej ho do postýlky nejpozději v osm večer a on sám usne.. není pravda, neusne ani v devět, ani v deset večer.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama