Miminko nechce večer usnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 21.07.18 08:28
Miminko nechce večer usnout

Ahoj holky, mám doma skoro 7.měsíční mimnko a večer nechce usnout..usíná poslední dobou až kolem půl noci, už nevím jak dál.. Přes den spí málo dopoledne asi hodiku a odpoledne též hodinku, někdy jen půl hodinky. Ráno pak vstává kolem 8-9.hod. co dělám špatně??
Ještě před týdnem usínal nejpozdějí v 21.hod a v nodin a kojila jsem kolem 4.ráno, pak ještě spal do te osmé.

Reakce:
robínek
Extra třída :D 14366 příspěvků 21.07.18 08:37

Jestli spi v noci 9 hodin, pres den jeste 2, tak je to.hen 11 hodin celkem, to mi prijde malo. Muze byt pretazeny. V tomhle veku moje deti spaly pres den jeste 3× po pul hodine az hodine, nekdy i 2 hodiny v celku a v noci tak 10 hodin nejmin. Zkusila bych zapracovat na tom spanku pres den, uspat treba v kocarku na prochazce. No a pak jsou deti, ktere uz jsou od pul roku akcni, lezou a boji se, aby jim.neco neuteklo, tak radši nespi. ;)

Aduš8
Závislačka 3829 příspěvků 21.07.18 08:47

Ja bych řekla,že to budeš muset přetrpět. Náš (8m) byl kolem 6.mesice to samé. Konečně viděl, vnímal a za žádnou cenu nechtěl usnout. Zlomilo se to před pár týdny,když začal lézt a stoupat si. Je celý den v pohybu,odpadne kolem sedmé,ve tři se vzbudí na kojení a spí dál. Bohužel pro maminku jen do 5:30-6:00. V devět jde do postýlky,pospí taky tak 30-60 minut a to samé po obědě. Ale litá opravdu celý den,chvilku se nezastaví

robínek
Extra třída :D 14366 příspěvků 21.07.18 09:08

Ja mela takhle akční druhou dceru. U ni od narozeni doted (4 roky) platí, ze cim je unavenejsi, tim je akcnejsi a rychlejší. Jako mimoni jsem ji musela násilím držet v postýlce, aby usnula. I ted ji večer musím.nutit, aby byla v posteli a nevylejzala. Když jsme ji nechali, aby si usnula podle sebe, blo to strašný. Byla tak přetažena, ze porad lezla, skákala, byla jak zdrogovana a usnula klidne i po půlnoci.

Aduš8
Závislačka 3829 příspěvků 21.07.18 10:18

@robínek to máme přesně my doma. Dokud ho vyloženě neodnesu do postýlky,bude si hrát,hopsat,stou­pat. Dám ho do postýlky a během pár chvilek vytuhne. Takovek elektronek malinkej :D

Bartustel
Povídálka 49 příspěvků 2 inzeráty 21.07.18 11:10

Nechala bych ho být, než se vybije jako tužkový baterky. Stejný jako když některý dítě nechce jíst, tak ho nenutit a ono se to za čas srovná a bude vše okey.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 21.07.18 11:35

Malej jako moc pohybu za den nemá, jen se otáčí z prava do leva, na bříško jen občas. Jinak je na zádech, hraje si nebo pláče aby zvýšil pozornost. V kočárku usne jen když je hóódně unavený.. Mamka mi pořád říká, dej ho do postýlky nejpozději v osm večer a on sám usne.. není pravda, neusne ani v devět, ani v deset večer.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Místo vložky kus hadru! Heroinová Tereza zažívá v Pákistánu hygienické peklo

Byla zvyklá na život v přepychu, více než rok už ale trpí v pákistánské base,... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >