Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Jo jo taky máme v práci. Zabezpečovací systém, plus nám to hlásí pokud by byl požár.
Tak to by mě ani nenapadlo snad
napadla mě jedině kamera. Ale snímač pohybu by odpovídal, jelikož jakmile tam projdete dveřma, vydají zvuk ![]()
Mám otázku ???? na toto jsem narazila v jednom menším podniku a zajímalo by mě, co to je
napadla mě kamera, ale to mi úplně nesedí ke vzhledu
Bliká to
Anonym proto, abych nepůsobila jako negramot ????