Co to pro nás znamená (cystická fibróza)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
141
22.7.14 00:52

@maminka189 @Wecernice2 čekali jsme ještě na nějaké testy, dělali i na slinivku, elastázu a bůhví co ještě…
volala mi dr. ž je vše v pořádku a došli jsme na kontrolu a… prostě neví zda není někde ještě problém, dostal kreony a 15tého jdem na jakési výsledky a pak odběry a půjdou směr Praha…
Tak nevím co si o tom myslet
berem je chvíli ale z těch 4 - 15 stolic za den je jednou za 2 dny a normální, tak teda fakt nevím… ale je to problém slinivky..
musím toho 15tého zjistit co a jak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
13.12.16 12:36

Ahoj, tak jsem nechala kluky objednat na genetiku na CF jelikož manžel je nositelem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
16.8.24 23:25

Zdravím chci se zeptat jestli už má někdo zkušenost, s partnerkou se snažíme o miminko podle gen. testu mám cystickou fibrozu spermiogramu 0 nic co dál? nějaký řešeni? co zákrok messa/tessa jestli píšu správně kliniku kde docházíme mě poslal ať vyhledám androloga dík za odpovědi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek