Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@maminka189 @Wecernice2 čekali jsme ještě na nějaké testy, dělali i na slinivku, elastázu a bůhví co ještě…
volala mi dr. ž je vše v pořádku a došli jsme na kontrolu a… prostě neví zda není někde ještě problém, dostal kreony a 15tého jdem na jakési výsledky a pak odběry a půjdou směr Praha…
Tak nevím co si o tom myslet
berem je chvíli ale z těch 4 - 15 stolic za den je jednou za 2 dny a normální, tak teda fakt nevím… ale je to problém slinivky..
musím toho 15tého zjistit co a jak…
Ahoj, tak jsem nechala kluky objednat na genetiku na CF jelikož manžel je nositelem.
Zdravím chci se zeptat jestli už má někdo zkušenost, s partnerkou se snažíme o miminko podle gen. testu mám cystickou fibrozu spermiogramu 0 nic co dál? nějaký řešeni? co zákrok messa/tessa jestli píšu správně kliniku kde docházíme mě poslal ať vyhledám androloga dík za odpovědi