Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Tak nám je 10m a pořádně taky ještě sám nesedi jen mezi kolínkama a to zacal asi pred dvema tydny teprve
takže si stim fakt hlavu dělat nemusíte.:-D Každé dítko ma svůj čas..je teda fakt že náš malej od konce 6m hezky leze a od začátku 7m si stoupá od 8m obchází a drží se aspoň prstikem když někde stojí..ale známé chlapeček je o měsíc mladší než ten náš a zatim se jen pretaci a pase koníky..zkouší se plazit
ale zase třeba umí jine věci..
![]()
Tak náš chlapeček se ještě ani neotočil:), o lezení, plazení a sezení ani nemluvě. Ale moc pěkně papá ![]()
Občas jdeme dopředu jinak pořád couvame, ahoj řekla v 7 týdnech takže slova co říká a křičí už ani nepočítám. 2 zoubky, 8 kilo, jogurty a kaše před spaním u nás fuj
Maruška má teď rýmičku a já taky teče jí to proudem u odsávačky brečí takže to po chvilce slziček vzdávám tak uvidíme kejcháme obě na střídačku kapky do nosanku taky nehrozí. Když se po mě vyšplhá tak stojí opřená vydrží dlouho jinak nesedí ale klečí ![]()