Co umí vaše 7měsíční miminka?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3395
20.4.14 11:14

Tak nám je 10m a pořádně taky ještě sám nesedi jen mezi kolínkama a to zacal asi pred dvema tydny teprve :-D takže si stim fakt hlavu dělat nemusíte.:-D Každé dítko ma svůj čas..je teda fakt že náš malej od konce 6m hezky leze a od začátku 7m si stoupá od 8m obchází a drží se aspoň prstikem když někde stojí..ale známé chlapeček je o měsíc mladší než ten náš a zatim se jen pretaci a pase koníky..zkouší se plazit :nevim: ale zase třeba umí jine věci.. :nevim: :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
12.4.18 13:21

Tak náš chlapeček se ještě ani neotočil:), o lezení, plazení a sezení ani nemluvě. Ale moc pěkně papá :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.18 10:59

Občas jdeme dopředu jinak pořád couvame, ahoj řekla v 7 týdnech takže slova co říká a křičí už ani nepočítám. 2 zoubky, 8 kilo, jogurty a kaše před spaním u nás fuj :nevim: Maruška má teď rýmičku a já taky teče jí to proudem u odsávačky brečí takže to po chvilce slziček vzdávám tak uvidíme kejcháme obě na střídačku kapky do nosanku taky nehrozí. Když se po mě vyšplhá tak stojí opřená vydrží dlouho jinak nesedí ale klečí :hug:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek