Co venku ke svačině 8 měsíčnímu?

40
4.2.20 11:14

Co venku ke svacine 8mesicnimu?

Asi mam hloupy dotaz, ale zkusim to. Dceri bude brzy 8 mesicu a ja premyslim, co ji dat ke svacine, kdybychom byli zrovna nekde venku. Nechce se mi uz michat UM. Napadly me takove ty ovocne presnidavky v sacku, ale zatim jeste z toho neumi pit. Co davate vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7571
4.2.20 11:16

@Nika10590 dávala jsem normální přesnídávku, ty v sáčku mu dávám až teď ve dvou letech. Nejdřív z toho put neuměl a pak to vždycky zmáčkl tak, že se celý pokydal. Pekla jsem o domácí sušenky, do ruky super, ale měl v té době už dost zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12911
4.2.20 11:21

Dávala jsem jogurt, domácí ovocný tvraroh, přesnídávku ze skleničky, kukuřičné křupky, piškoty a různě jsem to střídala. Piškoty s přesnídávkou, tvaroh s přesnídávkou, jogurt s ovocem… atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
4.2.20 11:23

Davam kapsicku, mam ty co muzu sama naplnit. Jeste ji neni ani 8m, taky to neumi sama vycucnout. Ale hezky otevira pusu, tak ji tam vzdy trosku vymacknu jako bych ji to dala lzickou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2410
4.2.20 11:28

Presnidavky, lzici sebou. Kdyz zajdu nekam na kafe necham si tam ohrat obedovou presnidavku. Moje ty kapsicky jinak taky neumi sama vycucnout, proste ji to davam do pusy a trochu zmacknu, pockam az to spolkne. Ale lzicka to proste jisti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
4.2.20 11:31

Ty ovocne kapsicky kluci uz v tomto veku umeli ted prodavaji i zeleninove. Krupky-kukuricne, pohankove, ryzove. Banan je taky dobry na cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
5.2.20 07:51

@Nika10590 ty pytlíky si zásadně na sebe holky vymackaly :roll: krmila jsem normálni presnidavkou se lžičkou, nebo když jsem měla kapsička, tak jsem ji musela držet já a pomalu dávkovat.
Ovoce na prouzky jsem dávala později.
Taky jsem měla s sebou krupky, nebo jogurt, nebo doma nastrouhané ovoce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
18.2.20 20:46

Zdravím, já kupuju takové ovocné kapsičky od Sunárku. Mají výborné složení - 100% ovoce a jsou bez přidaného cukru. Navíc jsou v praktickém balení a dají se vzít prakticky všude s sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.2.20 19:34

Zdravím, taky kupuju Sunárek kapsičky. Chuťově jsou výborné a na takovou rychlou sváču jsou ideální :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
21.2.20 09:54

Já jsem kupovala Hami kapsičky, mají, nebo nevim jak teď, ale měly průhledný obal, takže bylo vidět dovnitř. Už jsem viděla pár fotek, jak z kapsiček maminky vymačkaly plíseň. Ale myslím, ž to byly ty obyč. Hello. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.2.20 11:17

@HelenaNov Od jakého měsíce se můžou kapsičky dávat, nevíte? Taky bych je chtěla vyzkoušet, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
24.2.20 20:32

Jsou od ukončeného 4. měsíce. My kupujeme i kapsičky Cool ovoce, to je ale až do roku věku dítěte. Jsou taky moc dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama