Co vše sbalit do porodnice pro miminko

24
12.9.19 19:18

Co vše sbalit do porodnice pro miminko

Ahoj, potřebovala bych poradit co vše sbalit pro miminko do porodnice všude jsem četla že oblečky atd. dávají v nemocnici erární abych pravdu řekla nějak se mi to nezamlouvá tak bych Vás chtěla poprosit jestli by mi někdo napsal co vše bych měla mít nachystaný předem děkuji za všechny odpovedi a ochotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2290
12.9.19 19:20

Jak kam… ja vzala jen par kousku plen, kosmetiku, veci na cestu. Vzdycky ti muze kdokoliv cokoliv prinest. My mely deti v erar vecech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 19:22

Kazda porodnice to má jinak, nejlépe se zeptat primo tam. já na mimco nepotřebovala nic, oblečení na mimi jsem používala jejich.jen plenky jsem měla vlastní a kosmetiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
12.9.19 19:28

@Luccka88 to sice ano ale do těch vecicek oblékají víc dětí možná to zní hloupě ale radši bych chtěla svoje tam a když už tak bych si to nachystala všechno. Každý mi říká neco jiného tak jsem zmatená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23418
12.9.19 19:30
@Lady54 píše:
@Luccka88 to sice ano ale do těch vecicek oblékají víc dětí možná to zní hloupě ale radši bych chtěla svoje tam a když už tak bych si to nachystala všechno. Každý mi říká neco jiného tak jsem zmatená…

No tak si vem svoje :nevim: co na tom chces radit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
12.9.19 19:31

V porodnici maji pro deti erarni.. vsak to obleceni perou, ne:)) to uz bys musela mit svoji i zavinovacku treba:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12536
12.9.19 19:32
@Lady54 píše:

No, neboj všechno perou a dezinfikují. To bys tam musela skladovat pytel špinavých věci a fakt hlídat, aby ti to nesebrali na vyprání, protože potom už to těžko dohledas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
12.9.19 19:34

Fakt stačí jen něco málo pro mimčo na sebe. DOPORUČUJI si vzít rukavičky.
Malej si poškrábal v porodnici totiž celý obličej (hlavně kolem očí).
No a pak plenky, krém a čepičku.

Jestli nemáš v plánu cs řez, tak si přibal pro sebe ohromný poporodní vložky. po nastřihnutí hráze je to dobré. Já si vzala sice taky nějaký ultra vložky, ale pořád byly dost malé a krev potom byla i na posteli :( v porodnici je moc často nedávají.
Nikdy totiž nevíš jaké to bude s tou ránou.
A pokud ti půjde kojení, tak je dobrý si vzít s sebou bepanthen.

A malej tip ještě: vem si s sebou jogurty :D ráno dávají rohlíky a ta zácpa potom stojí za to v těch bolestech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12536
12.9.19 19:38

@marrynka Stačí si je schovat na druhý den. Nemůžou dávat staré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
12.9.19 19:41

@Lady54 koukni na stranky porodnice, pripadne se jich optej. Kazda miva svuj seznam. Nekde daji i plenky mimcu a vlozky mame, jinde ani jedno ;)

Ja mela dcerku v eraru a ver, ze tam si na hygienu fakt potrpi - vse vyprane a detinfikovane (mozna lip, nez to mas doma), tak nevidim duvod ohrnovat nos. Nikdo ti ale nebrani vzit si sve ;) jen si to hlidej, at to nesbali a nevyperou, tezko dohledas. Sve mela az na cestu domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
12.9.19 19:44

Ja byla za erarni oblecky rada, uspinila sejich tam kopa a vezt si spinave pradlo domu…

Povleceni prece taky nebudes mit svoje, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1721
12.9.19 19:49

@boltova Přesně tak, a byla jsem rada i za erarni noční košile, špinavé od krve jsem mohla pekne hodit do prádla a sup do nové čisté, aniž se stresovat jestli půjdou později doma očistky vyprat… a potažmo kde by to tam člověk skladoval ze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
12.9.19 19:51
@Helca83 píše:
@boltova Přesně tak, a byla jsem rada i za erarni noční košile, špinavé od krve jsem mohla pekne hodit do prádla a sup do nové čisté, aniž se stresovat jestli půjdou později doma očistky vyprat… a potažmo kde by to tam člověk skladoval ze…
Presne tak :palec:
@boltova píše:
Ja byla za erarni oblecky rada, uspinila sejich tam kopa a vezt si spinave pradlo domu…Povleceni prece taky nebudes mit svoje, ne?
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11301
12.9.19 19:52

Byla jsem rada za erar jak pro me, tak pro mimino… svoje jsem mela pliny, krem na zadek a pro me poporodni vlozky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2191
12.9.19 19:59

Měla jsem svoje jak pro miminko tak pro sebe, i když v porodnici erár samozřejmě byl. Děti jsem měla malé a v erarnich věcech se ztráceli. Navíc se ty jejich kosilky hrozně blbě oblekaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama