Teplota, krvácení po šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 06:33
Teplota, krvácení po šestinedělí

Ahoj maminky, jsem dneska 6 týdnů a 2 dny po porodu. Už 14 dní jsem prakticky nekrvácela, maximálně špinila při kojení. Dneska v noci jsem hodně kojila - asi 8× nebo 9× za noc. Malý má rýmu. V noci jsem měla hroznou zimnici, myslela jsem si, že je to z nevyspání. Včera jsem dost gruntovala, možná jsem t to přehnala. Teď nad ránem jsem začala zase krvácet, asi jako silnější ms, tmavě červená barva. Je mi divně a naměřila jsem si teplotu 37,6. Může to souviset s krvácením? Bolesti nemám. Mám si dojít k doktorovi? Kontrolu po šestinedělí mám až za 3 týdny.

Reakce:
petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 10.09.19 06:47

Ahoj, pokud máš teplotu tak bych zajela do nemocnice. Pro jistotu, tam též kontrolují a uvidíš. Jinak nechápu jakto, že kontrolu v 6.nedeli mas až za 9.tydnu od porodu. Ja ji vždy měla par dnu před ukončením 6. nedeli, maximálně 2.dny po… :nevim:

Aduš8
Kelišová 5525 příspěvků 10.09.19 07:17

Pro jistotu bych jela, i když se nuže jednat o první MS. Některé ženy ji dostanou hned po šestinedělí i když kojí. Ale lepší jistota, než zánět.

Enli
Nováček 9 příspěvků 10.09.19 08:08

Já jsem to řešila před půl rokem myslela jsem že je to první ms ale doktorka mě vyvedla z omylu. Měla jsem plnou dělohu nějakých malých sraženin co nechtěli sami ven a krvácení se stupňovalo… Dostala jsem injekce a Parmu na zastavení krvácení… Bohužel bylo po kojení… Doporučuju si zajít…

Čičorečka
Závislačka 2792 příspěvků 10.09.19 08:14

Já dostala první menstruaci hned po šestinedělí a bylo to hrozný. Byla fakt silná a náročná. Další už byla normální. Teplotu a zimnici jsem měla, když se mi rozjížděl zánět v prsu.

Uživatel je onlineanavi13
Závislačka 4506 příspěvků 10.09.19 08:17

Prohlídni si ještě prsa. Já takto dostala zimnici a teplotu a až pak jsem si všimla, že mám červené prso a až druhý den začalo bolet. To krvácení může být i MS, ale pro klid duše vzhledem k teplotě bych zašla na gyndu. Není se čeho bát ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 13:12

Díky, radši jsem si zašla k doktorovi a prý je snad všechno v pořádku, akorát mám ještě pořád vyšší sliznici (skoro 10 mm), takže proto to krvácení. Pro jistotu mi udělal i krevní obraz a crp, výsedky budou zítra.
U té zimnice mě taky jako první napadla prsa, se záněty mám bohužel bohaté zkušenosti jak u předchozího dítěte, tak už i u tohoto. Ale prsa se zdají ok, i doktor se díval a říkal, že na zánět to nevypadá. Mám je teda dost hodně nalitá, ale mléko teče volně (spíš samo stříká), zarudlé místo ani zatvrdlinu jsem nenašla…Tak teda nevím, proč ta teplota, snad z únavy a vyčerpání…?

Uživatel je onlineanavi13
Závislačka 4506 příspěvků 10.09.19 15:32

To je taky možné, uvidíš. Mě to fakt zarudlo až druhý den. Zatvrdlinu jsem našla až třetí den. Možná bych si klidně preventivně dala tvaroh a odstříkala maličko. Uvidíš co ta vyšší sliznice, snad to bude v pořádku ;)

Váš příspěvek
Reklama