Dobrý krém na vrásky?

22.1.20 15:56

Cokoliv proti vráskám

Dobrý den, ráda bych doporučení na nějaký krém/sérum/cosi proti vráskám. Po porodu se mi neskutečně prohloubily v okolí očí. Prosím o nějaký opravdu dobrý, který funguje, žádná drogerka, nebojím se ceny. Slyšela jsem o Medik8, máte někdo osobní zkušenost? Vím, že úplně vrásky nezmizí, ale alespoň něco :D a prosím žádný botox, hyaluronové injekce apod. Je mi 30, na to mám dost času :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.1.20 16:07

Od La Prairie jsou super krémy na oční okolí, nech si poradit třeba ve FAnn parfumerii. Prosím anonym, jedná se o exkluzivní kosmetiku…

• Nahlásit
  • Citovat
2876
22.1.20 16:14

All about eyes od Clinique (ten je spise hydratacni)
Eye contour hyaluronic acid and peptides od Collistar
A nejlacinejsi, ale super na vypnuti je Caffeine solution od The Ordinary (dupe ma i Revolution)

Tyhle tri pouzivam a jsem spokojena. Doplnuji takovymi temi „naplastmi“ pod oci a stridam Gold crystal collagen a Hyaluronic acid od Pilaten.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9589
22.1.20 16:45

Já jsem spokojená s Lancomem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31679
22.1.20 17:20
@Domkakonka87 píše:
Dobrý den, ráda bych doporučení na nějaký krém/sérum/cosi proti vráskám. Po porodu se mi neskutečně prohloubily v okolí očí. Prosím o nějaký opravdu dobrý, který funguje, žádná drogerka, nebojím se ceny. Slyšela jsem o Medik8, máte někdo osobní zkušenost? Vím, že úplně vrásky nezmizí, ale alespoň něco :D a prosím žádný botox, hyaluronové injekce apod. Je mi 30, na to mám dost času :palec:

nezmizí, už je tam máš napořád. Jednou vytvořená brázda už nezmizí. Botox velmi dobře funguje jako prevence. Věř mi, žádný krém Ti současné vrásky ani nezmenší ani nezastaví jejich přibývání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7006
22.1.20 17:56
@ontarova.stara píše:
All about eyes od Clinique (ten je spise hydratacni)
Eye contour hyaluronic acid and peptides od Collistar
A nejlacinejsi, ale super na vypnuti je Caffeine solution od The Ordinary (dupe ma i Revolution)Tyhle tri pouzivam a jsem spokojena. Doplnuji takovymi temi „naplastmi“ pod oci a stridam Gold crystal collagen a Hyaluronic acid od Pilaten.

Můžu se zeptat, tys měla vrásky a ten krém ti je viditelně vyhladil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2876
22.1.20 18:16
@Lalelale píše:
Můžu se zeptat, tys měla vrásky a ten krém ti je viditelně vyhladil?

Nemela, mam maximalne jemne linky, kdyz se smeju (ve ctyriceti prirozene). Hluboke vrasky ti asi nic nevyhladi. Ja jsem spis pro cestu prevence, botox nezavrhuji, ale fanda nejsem. A za zasadni povazuji vnitrni vyzivu.
Jedine, co je takovy instantni zazrak, je Caffein solution, opravdu opticky velmi vyhladi vacky, otoky atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 18:27

Já jsem taky zoufalá z vrásek, hlavně na čele. Je mi 30 a po porodu se výrazně prohloubily. Krémy zkouším všechny možné, masky, ale žádný zázrak. Už jsem i koukala na botox a kyselinu hyalurunovou a asi to do roka půjdu zkusit, protože mi to čelo štve, kamarádka 39 let zdaleka nemá takové vrásky. Je to holt individuální, mám hrozně suchou kůži.

• Nahlásit
  • Citovat
31679
22.1.20 18:37
@Anonymní píše:
Já jsem taky zoufalá z vrásek, hlavně na čele. Je mi 30 a po porodu se výrazně prohloubily. Krémy zkouším všechny možné, masky, ale žádný zázrak. Už jsem i koukala na botox a kyselinu hyalurunovou a asi to do roka půjdu zkusit, protože mi to čelo štve, kamarádka 39 let zdaleka nemá takové vrásky. Je to holt individuální, mám hrozně suchou kůži.

stačí botox, výplně nebudou potřeba. Jak říkám, krémy leda promastí a hydratují, nic víc neumí. Podívejte se na reklamy v kosmetickém světě. V podstatě klamání spotřebitele - nekonečné seznamy rostlinných výtažků z všeho možného - jejich účinek nikdy nebyl vědecky prokázán. Doporučuji web nezávislých odborníků www.beautypedia.com/a recenze údajně zázračných krémů a výrobků renomovaných značek. Třeba La Mer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
22.1.20 19:19

@Burj Chalifa a od kolika let jsi s botoxem zacala? Taky nad nim uvazuju, ty penize za to podle me stoji. Kdyz navic se pry po par aplikacich chodi uz mene casto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
667
22.1.20 19:43

Krémy nic nezachrání, asi jako prášky na hubnutí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 20:10

No hlavně, pokud se s botoxem začne brzy, co bude člověk dělat v 50ti až povolí vlivem botulotoxinu oblicejove svalstvo? :think: to už je pak na výplně a rázem je z člověka úplně někdo jiný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 20:17

Jak bylo již napsáno výše, krémy nic moc nedělají. Botox a případně výplň mají efekt jasně viditelný, ale nech si poradit - botox působí „spadnutí“ svalů, v některých partiích to může být problematické /třeba když se vyhladí čelo, ale „spadne“ obočí/. Já chodím na botox, začala jsem kolem třicítky. Jedna stříkačka u nás cca 1500,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 12:21

Ja si rikam jestli bych na botoxove klinice nebyla za blazna. Je mi 30 a objektivne vypadam mladsi. Ale kdyz vidim fotky pred 5 lety, tak jsem vypadala o dost lepe.. nemam hlubsi vrasky, ale zas cekat na ne a pak se jich uz nezbavit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24461
23.1.20 16:05

Je mi téměř 40 a vrásky nemám, max. minimální okolo očí, ale ty fakt nejsou vidět skoro, takže žádný krémy nepoužívám. Upřímně, ani tomu nevěřím, že to pomůže. Podle mě na vliv vrásek má genetická výbava, okolní vlivy. Známá používá teda Lancome nebo tak nějak, údajně je s tím spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama