Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Jestli tvůj gynekolog nekontroluje prsa, nechala bych si od praktické vypsat žádanku na sono.
@Russet píše:
Jestli tvůj gynekolog nekontroluje prsa, nechala bych si od praktické vypsat žádanku na sono.
Děkuji za radu, ne gynekolog prsa ani nikdy nekontroloval, kontroluji sama doma, vždy bylo vše v pořádku.
@Anonymní píše:
Děkuji za radu, ne gynekolog prsa ani nikdy nekontroloval, kontroluji sama doma, vždy bylo vše v pořádku.
nevím, jestli to souvisí s covidem, ale rychle na sono a mamograf
Tohle asi nebude od Covidu. Hned se seber a jdi na gynekologii nebo jestli máš v dosahu mamologii. A nech si hned napsat zadanku na sono.
@inkakřivák píše:
Tohle asi nebude od Covidu. Hned se seber a jdi na gynekologii nebo jestli máš v dosahu mamologii. A nech si hned napsat zadanku na sono.
Volala jsem PL, ta mi řekla, že vzhledem k velikosti prsou je tohle normální, že velká prsa nikdy nedrží přesný tvar a pokud jsem si nenahmatala bouli, že bude vše v pořádku. Tak nevím
Byla jsem minulý týden na RTG plic, tam se snímají i prsa, nezjistili by něco případně již tam?
@ivašot. Ano, v obou.
@Anonymní píše:
Volala jsem PL, ta mi řekla, že vzhledem k velikosti prsou je tohle normální, že velká prsa nikdy nedrží přesný tvar a pokud jsem si nenahmatala bouli, že bude vše v pořádku. Tak nevímByla jsem minulý týden na RTG plic, tam se snímají i prsa, nezjistili by něco případně již tam?@ivašot. Ano, v obou.
tak volej na gyndu, nebo běž na sono či mamograf jako samoplátce
@stinga píše:
tak volej na gyndu, nebo běž na sono či mamograf jako samoplátce
Zavolám na tu gyndu a uvidím, děkuji všem za rady, taky si nemyslím, že je to " normální stav".
@Kralikcek píše:
Nezhubla jsi?
Od loňska jsem zhubla ze 114 kg na 98 a hubnu dál, tedy snažím se o to ![]()
@Anonymní píše:
Od loňska jsem zhubla ze 114 kg na 98 a hubnu dál, tedy snažím se o to
Může to být i tím
…
Ale pro svůj klid bych zašla na sono.
Dobrý večer, omlouvám se všem za pohoršující pro někoho obsah, ale sama si s tím rady nevím. Jsem 3 týdny od prodělání Covidu, docházím na plicní, beru hromady léků, a týden pozoruji změny na prsou. Když dám ruce za hlavu - mám v nich velké propadliny - jakoby prso na dva díly. Nejde to dobře vyfotit.
Nechci zbytečně plašit, ale zárověň jsem docela ve stresu, co se s tělem děje.
Děkuji za případné reakce a prosím pochopitelně o anonym.