Covid - Prsa- fotky- co to k sakru je?

Anonymní
30.3.21 00:21

Covid - Prsa- fotky- co to k sakru je?

Dobrý večer, omlouvám se všem za pohoršující pro někoho obsah, ale sama si s tím rady nevím. Jsem 3 týdny od prodělání Covidu, docházím na plicní, beru hromady léků, a týden pozoruji změny na prsou. Když dám ruce za hlavu - mám v nich velké propadliny - jakoby prso na dva díly. Nejde to dobře vyfotit.
Nechci zbytečně plašit, ale zárověň jsem docela ve stresu, co se s tělem děje.
Děkuji za případné reakce a prosím pochopitelně o anonym.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53518
30.3.21 00:36

Jestli tvůj gynekolog nekontroluje prsa, nechala bych si od praktické vypsat žádanku na sono.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.21 00:44
@Russet píše:
Jestli tvůj gynekolog nekontroluje prsa, nechala bych si od praktické vypsat žádanku na sono.

Děkuji za radu, ne gynekolog prsa ani nikdy nekontroloval, kontroluji sama doma, vždy bylo vše v pořádku.

  • Citovat
  • Upravit
596
30.3.21 03:19

Urcite na sono.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
30.3.21 07:21
@Anonymní píše:
Děkuji za radu, ne gynekolog prsa ani nikdy nekontroloval, kontroluji sama doma, vždy bylo vše v pořádku.

nevím, jestli to souvisí s covidem, ale rychle na sono a mamograf

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
30.3.21 07:24

Propadliny v prsu? Ihned sono

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15433
30.3.21 07:38

V obou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80272
30.3.21 07:44

Tohle asi nebude od Covidu. Hned se seber a jdi na gynekologii nebo jestli máš v dosahu mamologii. A nech si hned napsat zadanku na sono.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.21 07:51
@inkakřivák píše:
Tohle asi nebude od Covidu. Hned se seber a jdi na gynekologii nebo jestli máš v dosahu mamologii. A nech si hned napsat zadanku na sono.

Volala jsem PL, ta mi řekla, že vzhledem k velikosti prsou je tohle normální, že velká prsa nikdy nedrží přesný tvar a pokud jsem si nenahmatala bouli, že bude vše v pořádku. Tak nevím :nevim: Byla jsem minulý týden na RTG plic, tam se snímají i prsa, nezjistili by něco případně již tam?

@ivašot. Ano, v obou.

  • Citovat
  • Upravit
77516
30.3.21 07:53
@Anonymní píše:
Volala jsem PL, ta mi řekla, že vzhledem k velikosti prsou je tohle normální, že velká prsa nikdy nedrží přesný tvar a pokud jsem si nenahmatala bouli, že bude vše v pořádku. Tak nevím :nevim: Byla jsem minulý týden na RTG plic, tam se snímají i prsa, nezjistili by něco případně již tam?@ivašot. Ano, v obou.

tak volej na gyndu, nebo běž na sono či mamograf jako samoplátce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
30.3.21 07:53

Na RTG plic prsa nejsou vidět

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3248
30.3.21 07:54

Nezhubla jsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.21 07:55
@stinga píše:
tak volej na gyndu, nebo běž na sono či mamograf jako samoplátce

Zavolám na tu gyndu a uvidím, děkuji všem za rady, taky si nemyslím, že je to " normální stav".

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
30.3.21 07:57
@Kralikcek píše:
Nezhubla jsi?

Od loňska jsem zhubla ze 114 kg na 98 a hubnu dál, tedy snažím se o to :)

  • Citovat
  • Upravit
3248
30.3.21 07:59
@Anonymní píše:
Od loňska jsem zhubla ze 114 kg na 98 a hubnu dál, tedy snažím se o to :)

Může to být i tím :think:
Ale pro svůj klid bych zašla na sono.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.