Reklama

CRP u miminka v "šedé" zóně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:30
CRP u miminka v "šedé" zóně

Maminky, máte zkušenost s „šedou“ zónou CRP u dětí… malej měl po jednom dni horeček CRP 43, v pusince na patře skrvrnky a v krku také jakési vřídky či co, prý angína, streptest neměli k dispozici, Dr. raděj dala OSPEN, máte zkušenost zda je takto vysoké CRP i u virózy/virové anginy? tj. že by to byl zrovna ten přechod kdy je dle CRP nejasné, zda se jedná o infekci, šlo mě o to že mě další dětská DR rekla, že to na ATB být vůbec nemuselo, malý měl už ATB jako miminko. A zda by někdo rozumněl tomu, zda když je CRP po jednom dni horeček přes 40, jestli má CRP teprve tendenci růst… jaký má tento ukazatel průběh, ATB jsem samozřejmě dala, ale stále mě to hlodá a přemýšlím nad tím… :roll:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >