CRP u miminka v "šedé" zóně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:30
CRP u miminka v "šedé" zóně

Maminky, máte zkušenost s „šedou“ zónou CRP u dětí… malej měl po jednom dni horeček CRP 43, v pusince na patře skrvrnky a v krku také jakési vřídky či co, prý angína, streptest neměli k dispozici, Dr. raděj dala OSPEN, máte zkušenost zda je takto vysoké CRP i u virózy/virové anginy? tj. že by to byl zrovna ten přechod kdy je dle CRP nejasné, zda se jedná o infekci, šlo mě o to že mě další dětská DR rekla, že to na ATB být vůbec nemuselo, malý měl už ATB jako miminko. A zda by někdo rozumněl tomu, zda když je CRP po jednom dni horeček přes 40, jestli má CRP teprve tendenci růst… jaký má tento ukazatel průběh, ATB jsem samozřejmě dala, ale stále mě to hlodá a přemýšlím nad tím… :roll:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >