Reklama

Cukroví s ořechy, recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 02.11.10 17:19
Cukroví s ořechy, recepty

Ahoj,
manzel miluje orechy, zvlast vlasske, tak poprosim o nejake overene a nejlepe casove nenarocne cukrovi. Jsem tehule, tak chci neco u ceho mi neupadnou zada :)

Reklama

Reakce:

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 17:24

Smíchej namleté ořechy, moučkový cukr a bílek, udělej z toho tužší těstíčko. Těstíčko rozděl na dvě části, jednu přibarvi kakaem. Z jednotlivých těstíček udělej rukama posypanýma moučk. cukrem drobné kuličky. A pak vždy jednu tmavou a světlou slep bílkem. Nech to usušit a vydávej to za hříbečky :-D

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 02.11.10 17:33

já jsem také milovnice vlašáků. Dělám tuhle buchtu.

těsto:
200g cukru, 200ml oleje, 3 vejce, 200g pol mouky, 1/2 prdop, 1lžička sody, 50g ořechů (dávám víc), 2 lžičky skořice, 130g jemně nastrouhané mrkve, 130g rozmačkaného banánu. Všechno smíchám a dám péct. Na vychladlé rozetřu krém:
100g másla, 100g cukru, 1 tvaroh, 1 vanilkový cukr. Když je to natřené, tak to hustě posypu nadrcenýma vlašákama. Je to za chvilku hotové a velká ňamka.

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 02.11.10 19:17

OT: Jizvi, jé, ty budeš mít holčičku, to ti moc blahopřeju, a má zatím krááásný jméno :palec:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.11.10 11:23

Amy, tak uz je z holky kluk :lol:
to mam jak ty, vsechno na jedno brdo :-P

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 05.11.10 17:42
jizvíková píše:
Amy, tak uz je z holky kluk :lol:
to mam jak ty, vsechno na jedno brdo :-P

:lol: :lol: :lol: to máš fuk, tak to bude Eliáš, když měl být Ella :lol: aspoň nevyjdeš ze cviku a půjde ti všechno i poslepu, když jsi zvyklá na kluky, já bych kluka asi ani nepřebalila :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >