Cvičení a tanec - jaký vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 24.10.14 11:45
cvičení a tanec - jaký vybrat?

Ahoj děvčata. Chtěla bych začít cvičit při hudbě. Uvažovala jsem o Zumbě, ale nevím, zda je to pro mě pro začátek dost náročné. Chci někam začít chodit a dostat se do zase do formy. Poraďte, jestli už někam chodíte. Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 24.10.14 11:54

Vybrala bych si zumbu pro začátečníky, jinak to bude pro tebe náročné hlavně z důvodu choreografie. Dobré jsou i břišní tance, na ně jsem chodila několik let. Také doporučuju lekce pro začátečníky, pt pak se jede rychle.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 24.10.14 11:59

@veverka-andy zumbu úplně v klidu.. však existují i začátečníci.. :think:

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 24.10.14 12:03

Ale taky by mě zajímalo, kolik to tak cca stojí. Nikde na netu jsem nenašla ceny. Abych tam nepřišla a neomdlela z ceny :-D

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 24.10.14 12:04

@veverka-andy většinou 60-100 kč za hodinu, záleží kde.. v Praze to bude 100 pro dražší, na malém městě levnější ;)

MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 24.10.14 12:08

V Praze a okoli to stoji 100-150 za hodinu, permice vyjdou levneji.

fatin
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 24.10.14 12:14

Záleží na tom, co by Tě bavilo a také co od cvičení (tančení) očekáváš. Počítej okolo té 100,– za hodinu - cena se odvíjí od lokality, kde se tančí a také kdo to pořádá (levnější lekce mají třeba mateřská centra, DDM…). No a co si budeme povídat, také hodně záleží na lektorce - něčí hodina Ti sedne víc, něčí míň.
Jinak já dělám už roky břišní tance, takže ty můžu vřele doporučit. Zumba je také fajn. A nebo pak jiné tance (např. flamenco, flirt dance…). :nevim:

beruska9
Extra třída :D 10946 příspěvků 24.10.14 12:26

Zumby se neboj, kazdy dobry instruktor ti rekne, ze kroky nejsou az tak dulezite, hlavni je se hybat a bavit :) Choreografii casem vypilujes. Chce to ale opravdu dobreho instruktora, zazila jsem par prisernych. Vyzkousej a uvidis, jestli ti to sedne. Za me je to nejlepsi cviceni na svete :), ale kazdeho nebavi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 14:00

Holky omlouvám se, že se sem pletu, ale založit nové téma ted nemůžu, tak se přifařím :-) potřebuju se také dostat do formy a hlavně zhubnout.. chci se zeptat, zda stačí, když zajdu každý den hned ráno do fitka a dám si hodinu svižné chůze na pásu…po těch dvou těhotenství nemám žádnou kondičku a docela dost kilo navíc, takže běh venku nějak zaatím nepřipadá v úvahu :D myslíte, že to má význam? děkuju a ještě jednou se omlouvám.. :-)

sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 25.10.14 12:54
@Anonymní píše:
Holky omlouvám se, že se sem pletu, ale založit nové téma ted nemůžu, tak se přifařím :-) potřebuju se také dostat do formy a hlavně zhubnout.. chci se zeptat, zda stačí, když zajdu každý den hned ráno do fitka a dám si hodinu svižné chůze na pásu…po těch dvou těhotenství nemám žádnou kondičku a docela dost kilo navíc, takže běh venku nějak zaatím nepřipadá v úvahu :D myslíte, že to má význam? děkuju a ještě jednou se omlouvám.. :-)

Ahojky, já jsem také po druhém těhotenství. Cvičím doma skoro každý den cca 3/4 hodiny.(Nejdříve zahřátí a pak cvičení na problematické partie).Přestala jsem jíst pozdě večer. A funguje to. Hubnu. Mám další aktivity, takže jsem hodně v pohybu. - Má to význam. Musíš mít pevnou vůli na sobě stále makat, zdravě jíst a uvidíš, že výsledky se ukážou. :mavam:

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 06.09.18 14:06

Ahojky tak chci zhubnout jeste a zacla jsem zumbu cvičit doma a super dokince se pridal i syn. Moc nas to bavi a cvicime 3× tydne. Je to relax, zasmejeme se kdyz nestihame a jednou tydne nekde je to malo.je to to jedine krome kola a brusli u ceho dokazu vydrzet. Doporucuji ja si pouštím videa s you tobe a super. Díky je to cca 2-3tydny tak vysledky zatim nepozoruji ale jsem zvedava zda jde s tim zhubnout. Ale cal palim hezky. Mam apku a vzdy za hodinu 15min spalim cca 600cal tak sem zvedava. Je tady nekdo kdo zumbou zhubnul? Díky za odpoved pripadne rady cim to zefektivnit.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34181 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 19:38

@jarusik32 Každý pohyb je dobrý, důležité je to, že tě to baví. :palec: Cvičení 3 x týdně v takové intenzitě je dostačující, takže vydrž ještě chvilku, také zkontroluj, jestli se stravuješ správně, dodržuješ pitný režim a určitě se výsledky dostaví.

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 09.09.18 22:37
@Tiger-lily píše:
@jarusik32 Každý pohyb je dobrý, důležité je to, že tě to baví. :palec: Cvičení 3 x týdně v takové intenzitě je dostačující, takže vydrž ještě chvilku, také zkontroluj, jestli se stravuješ správně, dodržuješ pitný režim a určitě se výsledky dostaví.

Dekuji moc snazim se stravovat pravidelne, zdraveji a snažím se i pit hodne, dneska mi to piti ale moc neslo, byli jsme na celodennym vylete. Ale jinak tech 2,5 denne dam. A obcas zhresim, ale uz ne tolik jako drive.Vydrzim,ur­cite sport mi je velmi blizky akorat se musim prinutit doma, ale snad uz ted to pujde. Jedu cca 2-3tydny.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34181 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 10:41

@jarusik32 :palec: Zkus i využít toho, že je krásné počasí a dá se sportovat venku. I celodenní výšlap je fajn pohyb. Já si užívám, že se stále dá jezdit na kole :dance:

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 11.09.18 18:38
@Tiger-lily píše:
@jarusik32 :palec: Zkus i využít toho, že je krásné počasí a dá se sportovat venku. I celodenní výšlap je fajn pohyb. Já si užívám, že se stále dá jezdit na kole :dance:
J
@Tiger-lily píše:
@jarusik32 :palec: Zkus i využít toho, že je krásné počasí a dá se sportovat venku. I celodenní výšlap je fajn pohyb. Já si užívám, že se stále dá jezdit na kole :dance:

Ahojik dekuju ale jis jsem psala vis, ze jezdim na kole, bruslim a zumba.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >