Jak se efektivně zbavit jizvy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 24.10.14 10:15
Jak se efektivne zbavit jizvy?

Ahoj, mate nekdo nejaky tip, co vam nejvice pomohlo se zbavit/zmirnit jizvu? Ja jsem chodila na laser, nezabralo. Pak mi pomohl docela sipkovy olej, ale zajima me, zda nemate vic rad a tipu? :think: DEKUJI MOC :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 24.10.14 10:22

No mě by zajímalo jestli se dá nějak „schovat“ jizva po nástřihu. Nebo zanikne trošku časem?

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 24.10.14 10:23

Záleží na tom jak stara jizva je. Pokud „cerstva“ pracuje se s ni snaz nez s jiz dlouhodobe zahojenou… jinak masaze, konopna tinktura, intisan…

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 24.10.14 10:29

@Halibar záleží jak dlouho po porodu máš. Já teďka 4,5r po porodu ji najdu spíš jen proto že vím kde byla. Doktor na kontrole po 6nedělí ji skoro přehlédl. Mám ještě jizvu na zádech a ta je vidět hodně. Nástřih se zahojil pěkně a rychle, tohle bylo horší, i proto že je tam jiná kůže, silnější. Taky jsem zkoušela laser, 2 měsíce po zákroku, ale nic moc efekt.

Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 24.10.14 10:40

Aha tak to ja jsem dva mesice po porodu. Nejak extra videt neni. Jen me zajimalo, jaky to ma prubeh a co mam cekat :D

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 24.10.14 10:42

@Halibar rok po porodu jizva nebyla vidět, pokud se někdo vyloženě nesoustředil ji hledat.

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 24.10.14 10:44

Ze začátku jsem měla jizvu po cs hroznou i přes všechnu peci, teď po 4 letech je fakt nepatrna.. každej má jiný hojení :nevim:

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 24.10.14 11:47

@Halibar Hm, tak jizvu po nastrihu budu mit taky, mam tyden po porodu… Mne se jednalo o jizvu po piercingu v pupiku…

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 24.10.14 11:48
@Sonreir píše:
Záleží na tom jak stara jizva je. Pokud „cerstva“ pracuje se s ni snaz nez s jiz dlouhodobe zahojenou… jinak masaze, konopna tinktura, intisan…

Jizva po piercingu v pupiku, mam tyden po porodu… Trosku vypada lepe nez behem tehotenstvi, pomalicku se zatahuje, ale stejne je ta kuze napnuta a zacervenala… :nevim:

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 24.10.14 14:03

@sagittarius toz tu byych promazavala tou tinkturou. Je to maly zazrak, me pomohla hodne.

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 24.10.14 15:48

@Sonreir Oki diky, takze konopna tinktura, jo?

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 24.10.14 20:24

@sagittarius jojo.. my bud nakládáme do alpy nebo do domaci slivovice. Ta z te slivovice je mnohem lepsi. Mamce hodne i pomohla po operacnim zakroku vicek, ze i dr pri kontrole hledel, jak je mozne, ze mati je bez otoku, modrin a temer zhojena ;-). Ja mazu sve jizvy a nebo modriny sobe a male a ty okamzite mizi… :nevim:. Jedine co bych vytkla je, ze mi to smrdi no..

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 26.10.14 15:43

@Sonreir Dekuji ;) :palec:

Luciferka666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 16:49

Teď už je na to pozdě, ale mně doktor říkal, abych si ji po operaci potírala husím sádlem :-)

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 26.10.14 21:13

@Luciferka666 Tez dobry tip, ale nevim kde sehnat husi sadlo :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >