Cvičení pro začátečnici

213
13.6.13 10:17

cvičení pro začátečnici

Vím, že cvičení je plnej internet, ale prostě se v tom nevyznám…vždycky jsem ke cvičení měla spíš odpor a ejhle, skoro rok po narození dcery mám pořád 11 kilo nahoře. Takže prosím poraďte mi cvičení pro začátečníky, pokud možno zpočátku něco lehčího protože jsem nikdy necvičila, ne hned kliky :lol: A jak mám postupovat? Děkuju moc všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64467
13.6.13 10:23

@Diana.Kyss záleží, co od toho očekáváš? cvičení doma? venku v přírodě? Můžeš začít chodit na rychlejší delší procházky, postupně přidávat běh, můžeš doma cvičit dle internetu, najdeš toho moře na youtube apod, stačí zadat buď partie, které chceš procvičit, nebo cviky pro začátečníky a pod… :think: nebo si koupit rotoped, orbitrek a šlapat.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
13.6.13 10:27
@martina.se píše:
@Diana.Kyss záleží, co od toho očekáváš? cvičení doma? venku v přírodě? Můžeš začít chodit na rychlejší delší procházky, postupně přidávat běh, můžeš doma cvičit dle internetu, najdeš toho moře na youtube apod, stačí zadat buď partie, které chceš procvičit, nebo cviky pro začátečníky a pod… :think: nebo si koupit rotoped, orbitrek a šlapat.. :think:

Aha, super, na youtube by mě to nenapadlo…no partie, potřebuju shodit uplně všude :( Na procházky chodím denně, máme dva psi tak vezmu psi, kočár a mastíme minimálně na hodku každý den, někdy i celý odpoledne a kromě toho, že přijdu urvaná víc než psi tak výsledek žádnej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
13.6.13 10:34

Ahoj, jsem v podobné situaci, kila po druhém těhotenství mě straší snad i ve spánku. Takže jsem vzala odvahu a přihlásila se na heat program do fitness. Zrovna včera jsem se radila se zkušenými, jak na to. Mě to začíná bavit. Hlavně permanentka mě donutí chodit cvičit pravidelně. Přeji pevnou vůli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
13.6.13 10:53

Ahoj. Já právě začala cvičit na fithall.cz a bomba! Nejen že už mám výsledky na břiše, ale je to docela záhul :lol: A to jsem cvičila předtím sama. Je tam dost programů koukni na to. Chtějí pouze registraci, která je zdarma a pak můžeš cvičit podle nich jako já:-) nebo rutina.cz, ale tam se mi prostě příčí jak cvičí na půdě nebo kde :mrgreen: :mrgreen: Prstě se mi to nelíbí. Taky byla dobrá hejbejse.tv a to jsou stránky Hanky kynychové která má velice dobrý cviky na zpevnění a kdysi jsem ráda cvičila aerobik s olgou šípkovou, kterou stáhneš na uložtu. Takže asi tak :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
64467
13.6.13 11:02

@Diana.Kyss nezapomeň aji na stravu, projeď jídelníčky - né diety, ale jak má vypadat složení jídel, zkus http://www.fitnesstv.cz/cviceni, jsou tam cvičení pro různé příležitosti - hubnoucí, na svaly a pod.. určitě se to povede :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
5.2.16 22:00

Oživuji diskuzi, můžete mi někdo prosím poslat odkaz na cvičení pro začátečnici s nulovou fyzickou kondicí? Potřebuji zpevnit a zhubnout, ale nerada bych odpadla hned po prvním cvičení :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3640
5.2.16 22:24

@Zdenuli ono ze začátku boli všechno i z toho méně narocneho. Já byla přes 5mesici v podobě situaci, cvičila jsem a stále cvičím Hanku Kynychovou, k tomu jsem přidala rotační disk a svizne procházky s kočárkem venku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
5.2.16 22:29

@Jitka79 Zkusím se podívat, jestli něco s Hankou Kynychovou najdu, děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3640
5.2.16 22:36

@Zdenuli určite jo na YouTube. Já si pak koupila i její DVD, tak jedu podle ni, no připadá mi jednodušší, než ti američtí trenéři, dnes tolik prosazovani. Držím pěsti, ať se daří :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
5.2.16 22:44

@Jitka79 Děkuju, už se sebou nutně musím něco udělat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14450
5.2.16 22:44

Já doporučuji rotoped, zumbu, běh nebo zkusit posilovnu (buď kdekoliv s dobrými recenzemi s trenérem, nebo se podívej jestli je u vás fitko pro ženy)… Jo a ze začátku tě bude bolet všechno, ale časem to přestane, když si tělo zvykne na pravidelný pohyb ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3640
5.2.16 22:47

@Zdenuli určite je prima motivace a spousta inspirace se přidat třeba i tady na emiminu do nějake hubnouci skupiny.. Já v te naší skupině shodila za 5mesicu 19kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
5.2.16 22:48

Zumba mě láká, ale to bych asi nedala. Rotoped mám, jen ho musím oprášit, zatím sloužil spíš jako věšák :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
5.2.16 22:51
@Jitka79 píše:
@Zdenuli určite je prima motivace a spousta inspirace se přidat třeba i tady na emiminu do nějake hubnouci skupiny.. Já v te naší skupině shodila za 5mesicu 19kg

Teda to gratuluju, to je úžasný výsledek :potlesk:, to se mi asi nikdy nepodaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat