Cvičení v těhotenství Praha 9?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makyna90
Stálice 87 příspěvků 26.07.18 08:02
Cvičení v těhu Praha 9?

Ahoj, hledám parťačku na cvičení v těhotenství.. jsem z Prahy 9. 22tt, je mi 28 let.. chodím na in-line, na kolo.. ale dala by jsem třeba fitness :-) najde se někdo? :)

Reakce:
kat kat
Závislačka 3868 příspěvků 26.07.18 08:51

Skoda, ze uz to mam za par (jsem 34tt), partacka na cviceni by byla fajn :)

Makyna90
Stálice 87 příspěvků 26.07.18 08:54

Škoda, hodně štěstí.. ;) kde rodíš?

kat kat
Závislačka 3868 příspěvků 26.07.18 09:00

@Makyna90 Byli jsme se podivat v Rakovniku a jeste pojedem do Horovic.. Oboji je pres hodinu autem, ale na tom prostredi u porodu mi hodne zalezi, v Praze rodit nechci (i kdyz pro pripad nejvyssi nouze mam registraci i v Podoli).
Jinak k tomu cviceni, ja chodila do fitka ve 2. trimestru, ted uz chodim jen plavat a cvicit jemneji. Kdyby ses chtela pridat, tak klidne, akorat nevim, kde na P9 se nachazis. Plavu v Houbetine a cvicim na Cernaku ;)

Makyna90
Stálice 87 příspěvků 26.07.18 09:16

Děkuji za info :) já zatím jen inlinea a brusle, před těhu dost fitko.. a chodila/ běhala jsi na páse? Hloubětín slaná voda znám.. asi také zajedu.. mám ekzém nemusím chlor.. já Podolí,,

kat kat
Závislačka 3868 příspěvků 26.07.18 09:22

@Makyna90 Z brusli uz bych v 5mesici mela trochu strach (kvuli padum), ale kdyz ti to vyhovuje… ;)
Behala jsem pred tehu - ne na pase ale traily v prirode. V tehu jsem prestala, a uz se tesim, az zas vybehnu :D Driv nez na jare to ale asi nebude..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >