Reklama

Cvičení v těhotenství Praha 9?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makyna90
Stálice 81 příspěvků 2 inzeráty 26.07.18 08:02
Cvičení v těhu Praha 9?

Ahoj, hledám parťačku na cvičení v těhotenství.. jsem z Prahy 9. 22tt, je mi 28 let.. chodím na in-line, na kolo.. ale dala by jsem třeba fitness :-) najde se někdo? :)

Reklama

Reakce:

kat kat
Závislačka 3137 příspěvků 26.07.18 08:51

Skoda, ze uz to mam za par (jsem 34tt), partacka na cviceni by byla fajn :)

Makyna90
Stálice 81 příspěvků 2 inzeráty 26.07.18 08:54

Škoda, hodně štěstí.. ;) kde rodíš?

kat kat
Závislačka 3137 příspěvků 26.07.18 09:00

@Makyna90 Byli jsme se podivat v Rakovniku a jeste pojedem do Horovic.. Oboji je pres hodinu autem, ale na tom prostredi u porodu mi hodne zalezi, v Praze rodit nechci (i kdyz pro pripad nejvyssi nouze mam registraci i v Podoli).
Jinak k tomu cviceni, ja chodila do fitka ve 2. trimestru, ted uz chodim jen plavat a cvicit jemneji. Kdyby ses chtela pridat, tak klidne, akorat nevim, kde na P9 se nachazis. Plavu v Houbetine a cvicim na Cernaku ;)

Makyna90
Stálice 81 příspěvků 2 inzeráty 26.07.18 09:16

Děkuji za info :) já zatím jen inlinea a brusle, před těhu dost fitko.. a chodila/ běhala jsi na páse? Hloubětín slaná voda znám.. asi také zajedu.. mám ekzém nemusím chlor.. já Podolí,,

kat kat
Závislačka 3137 příspěvků 26.07.18 09:22

@Makyna90 Z brusli uz bych v 5mesici mela trochu strach (kvuli padum), ale kdyz ti to vyhovuje… ;)
Behala jsem pred tehu - ne na pase ale traily v prirode. V tehu jsem prestala, a uz se tesim, az zas vybehnu :D Driv nez na jare to ale asi nebude..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama