Dálkové studium na VOŠ pedagogické Litomyšl

12
25.5.15 07:02

Ahojda chci se zeptat, zda tu někdo nestudujete v Litomyšli na dálkovém studiu. Stále přemýšlím, zda do toho jít nebo ne ale bojím se náročnosti, jsem na mateřské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3850
25.5.15 07:49

Nestuduji, ale pokud máš pedagog. střední a můžeš učit v MŠ a družině, tak s VOŠ ti možnosti zůstanou stejné myslím. Spíš bych zkusila vysokou pedag. čím si i rozšíříš aprobaci. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
25.5.15 07:53

Nemám střední pedagogickou právě a obor mě moc zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
25.5.15 08:07

Ahoj, ja tuhle skolu mam, obor specka a urcite do toho jdi :kytka: Pro kazdeho jsou narocne jine predmety, ale da se to zvladnout.Ja se treba na vysokou necitim, i kdyz z hlediska platu je to lepsi. Jinak jsou tam 3 kurzy-plavani, lyze, turistak, nevim ale jak je to ted u dalkaru, uz jsem dlouho pryc. A taky fletna, klavir popr kytara. Vystacila jsem se zaklady, ale urcite lepsi umet aspon trochu z drivejska. Hodne zdaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
25.5.15 08:12

Jeste me napada pokud to potrebujes rychle, tak delaji i rocni kurzy-maturita.Ale nevim co Ti takova rychlovka prinese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
25.5.15 08:12

No a jak to bylo s docházkou? Já právě budu mít trochu problém s hlídáním. Na flétnu umím ale na klavír teda ne :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
25.5.15 08:23

Na dalkovym nevim, myslim ze chybet muzes 20procent, neco se da nahnat praci navic, ale to je ve finale narocnejsi nez dochazka. Pokazde jsou jine predmety, tak nevim jak si to prestavujes. Dulezity je najit si tam nekoho kdo Ti rekne co bylo a co mas delat na priste atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
31.8.15 15:23

Dobrý den, chtěla jsem se optat zda nemáte zkušenost s tím, že by na VOŠ Litomyšl nastupoval někdo po podzimním termínu maturit. Bojím se že když nastoupím skoro o měsíc déle že s tím budu mít problémy. Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.5.17 11:43

Dobrý den holky, chtěla jsem se zeptat jestli někdo studuje/studoval předškolní pedag. v Litomyšli. Chci se tam těďka přihlásit, ale už pracuji. A chci se zeptat jak se tam jezdí když chci studovat dálkově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
20.3.18 14:50

Zdravím, teď v dubnu jedu na den otevřených dveří do Litomyšle, ale maturuji až příští rok. Samozřejmě že každá škola si v DOD hraje na nejúžasnější a prestižní, což je ve finále nesmysl, ale zajímá mě obor Předškolní a mimoškolní pedagogika - dálkově, konkrétně mě zajímá, jak jste byly nebo jste s výukou a školou celkově spokojeny (mám hodně špatné zkušenosti ze 3 SŠ) a jaké jsou tam předměty, případně do jaké míry se člověk musí naučit hrát na nástroje? Je to úplně jiný obor, než jaké jsem studovala doteď, ale jako jediný mi připadá aspoň trochu užitečný. Známá jedné kamarádky na této škole prý vydržela přes rok a potom „utekla,“ vůbec nebyla spokojená, prý je to tam hrozné, jinde jsem četla že naopak je to dobrá škola… tak mě zajímá i názor ostatních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
22.8.18 08:11

Ahoj,ja od zari nastupuji na vos dálkově. Předškolní pedagogika. Není tady někdo, kdo to má stejně jako ja?Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.10.18 23:28

Dotaz

@Talona
Ahoj prosím tě chci se tě zeptat zda si studium už zahájila? Sháním pár info ? Děkuji předem za odpověď :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
14.10.18 22:05

@Lussy lusková Ahoj,ano. Už studuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.18 22:24

@Talona - ahoj moc děkuji za odpověď, jak často dojíždíš? Mohla by jsi mi napsat prosím?

úprava adminem - smazán e-mail

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
25.1.19 13:08

@Talona Ahoj, mohla bych tě poprosit, jestli bys mi do SZ nenapsala mail? Pokud by to nevadilo, moc by mě zajímalo pár věcí o škole :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat