Daňové přiznání - prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luuuca
Kecalka 204 příspěvků 21.06.10 23:01
Daňové přiznání - prosím o radu

Moc prosím o radu.Podávala jsem přes zaměstnavatele daňové přiznání a tak nějak jsem doufala,že mi něco třeba i málo vrátí.Jaké bylo ale moje překvapení když mi nic nepřišlo a po telefonátu se zaměstnavatelem mi bylo řečeno,že bohužel žádný přeplatek na dani nemám,protože jsem měla nízký daňový základ.Jak si to mám vysvětlit?Ještě pro upřesnění moje situace: 1.-31.3.09 rodičovský příspěvek,1.4.-31.12. práce mzda minimální vždy tak kolem 7800,–Kč.Od půlky září jsem byla na neschopence.Moc děkuji za jakoukoli radu.

Reakce:
Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 21.06.10 23:05

Myslím,že je to tak :think: Já dělal při mateřský na část . úvazek a jen jednou se mi mzda přehoupla přes 10tis.A to mi vraceli 420kč což byl měsíční odvod daně :mrgreen:

Aludnev
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 22.06.10 07:49

Je to tak. Do superhrubé mzdy cca 160tis. za rok se v podstatě neplatí žádná daň. Takže není co vracet. :wink: :wink: :wink:

Luuuca
Kecalka 204 příspěvků 22.06.10 11:25

achjooo,to jste mě teda nepotěšily :nevim: :mrgreen: a já jsem si myslela,že jak jsem byla na neschopence,že by mi něco vrátit mohli.No nedá se nic dělat :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >