Dárek pro tchýni do 1000 Kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yarisek
Kecalka 446 příspěvků 27.10.18 19:48
Dárek pro tchýni do 1000 Kč

Ahoj,

prosím dejte mi nějaké tipy na dárky pro tchýni, cca do 1 tis. Kč. Je jí 70.

Ráda cestuje, hodně jezdí do lázní apod. Rovnou ale píšu, že poukázku na zájezd kupovat nebudu, protože manželova majetnější sestra vždy kupuje poukázky za 5 tis., což mi si dovolit nemůžeme.

Co napadlo mě:

1. Župan: Nedávno jsem si všimla, že má příšerný saténový župan. Myslela jsem si, že bych jí koupila nějaký pěkný froté, ale nevím, jestli by pro ni kvůli objemu nebyl třeba nepraktický na cestování do tašky.
  1. Hodinky: Jednou obdivovala takové módní hodinky. Jenže nevím, jestli jí kupovat stříbrné (jako nerez), protože nosí samé žluté zlato a zlaté se mi kupovat nechce, protože se většinou to zlaté ošoupe.

Bydlí v baráku, ale domácnost ji moc nebere. Spíš je takový typ jít si někam sednout s kámoškou na kafe. Pořád se ráda obléká, namaluje, nalakuje nehty, k holiči chodí, ale barví ji sousedka. Ale nevím, jestli by ji třeba poukázka na kosmetiku nebo ke kadeřnici udělala radost. Úplně jistá si nejsem.

Z elektroniky nevím co.

Předplatné časopisu jsme jí kdysi dávali (četla tehdy Pestrý svět) a nijak zvlášť jí to neudělalo radost.

Vitamíny nebo doplňky z lékárny se mi kupovat nechce - nevím, co. A jen tak někomu kupovat wobenzym nebo něco podobnýho, mi přijde hloupý.

Parfém už jsme jí taky kdysi kupovali…

Prosím poraďte. Díky.

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 27.10.18 19:50

Já bych koupila třeba pěknou kašmirovou šálu :) na zimu krasne užije

lucielorenc
Kecalka 346 příspěvků 6 inzerátů 27.10.18 19:51

A co takhle poukázka na masáž, nebo pedikuru a k tomu klidně ten župan :)

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 27.10.18 20:21

kvalitní pleťový krém a třeba tělové mléko, když se maluje, určitě si i pěstí pleť

peta81
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 27.10.18 20:23

pekny satek, sala, kabelka, klidne ten zupan, kozena hezka manikura, mozna novy fen…
ja jednou udelala tchyni desnou radost kdyz jsem ji koupila takove to priblizovaci zvetsovaci zrcatko k pridelani do koupelny, konecne na sebe dobre videla pri malovani :lol:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 27.10.18 20:41

Kabelka náramek řetízek náušnice nebo celou sadu nějakou

odlaska
Kecalka 298 příspěvků 27.10.18 20:45

Já koupila tchýni obrácený deštník, velmi praktické například při nastupování do auta a je opravdu krásně zpracovaný a elegantní, pořídím i pro sebe, když jsem ho viděla :)

https://www.originalnidarecky.cz/…nik-cerveny/

tininas
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 27.10.18 20:54
@Yarisek píše:
Ahoj,

prosím dejte mi nějaké tipy na dárky pro tchýni, cca do 1 tis. Kč. Je jí 70.

Ráda cestuje, hodně jezdí do lázní apod. Rovnou ale píšu, že poukázku na zájezd kupovat nebudu, protože manželova majetnější sestra vždy kupuje poukázky za 5 tis., což mi si dovolit nemůžeme.

Co napadlo mě:

1. Župan: Nedávno jsem si všimla, že má příšerný saténový župan. Myslela jsem si, že bych jí koupila nějaký pěkný froté, ale nevím, jestli by pro ni kvůli objemu nebyl třeba nepraktický na cestování do tašky.
  1. Hodinky: Jednou obdivovala takové módní hodinky. Jenže nevím, jestli jí kupovat stříbrné (jako nerez), protože nosí samé žluté zlato a zlaté se mi kupovat nechce, protože se většinou to zlaté ošoupe.

Bydlí v baráku, ale domácnost ji moc nebere. Spíš je takový typ jít si někam sednout s kámoškou na kafe. Pořád se ráda obléká, namaluje, nalakuje nehty, k holiči chodí, ale barví ji sousedka. Ale nevím, jestli by ji třeba poukázka na kosmetiku nebo ke kadeřnici udělala radost. Úplně jistá si nejsem.

Z elektroniky nevím co.

Předplatné časopisu jsme jí kdysi dávali (četla tehdy Pestrý svět) a nijak zvlášť jí to neudělalo radost.

Vitamíny nebo doplňky z lékárny se mi kupovat nechce - nevím, co. A jen tak někomu kupovat wobenzym nebo něco podobnýho, mi přijde hloupý.

Parfém už jsme jí taky kdysi kupovali…

Prosím poraďte. Díky.

Ahoj.

A co takhle najít třeba nějaký adventní zájezd. Nevím, odkud jste, ale volit dle vzdálenosti - Vídeň, Praha, Drážďany. :) Ony ty jednodenní zájezdy se do 1.000 Kč vlezou.

Slevomat může být inspirací. :)

Bubla_Bučková
Závislačka 3824 příspěvků 27.10.18 20:54

Prodávají se takové jakoby „shellaky“,že to vydrží týden. Jeden kolem 200 stovek… Tak koupit třeba 3 oblíbené barvy, kvalitní pilník, odlakovač…

Janita3
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 27.10.18 22:45
@odlaska píše:
Já koupila tchýni obrácený deštník, velmi praktické například při nastupování do auta a je opravdu krásně zpracovaný a elegantní, pořídím i pro sebe, když jsem ho viděla :)https://www.originalnidarecky.cz/…nik-cerveny/

Tak to je úplně boží :D Mají krásné dizajny.

Janita3
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 27.10.18 22:47

Co třebas nějakou poukázku do solné jeskyně, pokud má ráda ty lázně a podobné. Jinak taky urcitě doporučím Slevomat, my kupujeme zažitky/večeře, jako dárky velice často.

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 28.10.18 22:13

a přímo se zeptat,proč ne? Pokud do lázní cestuje veř.dopravou,tak určitě sebou nebude láčet froté župan,je opravdu hodně objemný.

S poukázkami na masaže,do kadeřnitví,na nehty, do lekárny by si třebas nesáhla až tak vedle - ale fakt bych se jí narovinu zeptala

Nebo třebas pěkný lehký deštník samovystřelova­cí+balíček dobrot+dobrého vína či co má ráda…

tini
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 6 inzerátů 28.10.18 22:18

Neco z babickarstvi? Nebo zkusit sehnat zupan tenky?Kupovala jsem tusim v H&M takovy jakoby teplakovy

lucynka25
Echt Kelišová 7675 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 06:51

@Yarisek a co voucher na vylet na adventni trhy nekam do Nemecka,Rakouska? Byla by jsi trochu prez,ale mohla by jet i s kamoskou nebo s tebou..
To kupuji vzdycky ja moji 75 lete (hodne kulturni) babicce, podle popisu je podobna tve tchyni.
Nebo voucher do pekne restaurace,na masaz,listky do divadla,na konzert..
Tohle vsechno tesi u nas :D c

Yarisek
Kecalka 446 příspěvků 29.10.18 15:12

Díky za tipy. Už jsem koupila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >