Reklama

Dávám jméno Samael

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eivys
Povídálka 35 příspěvků 19.09.18 15:38
Dávám jméno Samael

Jsem v 30tt, bude to kluk a jméno máme vybrané Samael. Je to dost neobvyklé jméno, tak si jen tak dělám průzkum veřejného mínění..takže pojďte do mě :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 19.09.18 15:40

Budou mu říkat Samuel, lidi nepřeučíš anebo to bude trvat tak dlouho, že to nestojí za to.
Dítě bude otrávené, a dospělejší ti vyčte, že jste mu vybraly debil.í jméno.

stinga
Závislačka 3806 příspěvků 7 inzerátů 19.09.18 15:40

@Eivys všichni si budou myslet, že je to blbě napsaný Samuel

verujan
Kecalka 173 příspěvků 19.09.18 15:42

Já bych nedala, každému bude vysvětlovat, že se nejmenuje SamUel, ale SamAel.

divine woman
Echt Kelišová 8447 příspěvků 19.09.18 15:43

Prostě Sam, nic extra.

blueberryx
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 19.09.18 15:45

prijde mi to hrozne. prehnana originalita skodi. jak je jiz vyse psano, cely život jen budete vysvětlovat jak se to pise a za zady si všichni budou tukat na celo. nikdo takovou originalitu neoceni. a ze mam rada hezka neobvykla jmena. ale ceho je moc…

Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5392 příspěvků 19.09.18 15:45

No, hlavně je to původní jméno Satana. :mrgreen:

Gorlami
Závislačka 3205 příspěvků 3 inzeráty 19.09.18 15:48

Tak ja bych svemu diteti nedala jmeno podle Satana, ale kazdeho vec. Akorat o rodicich Samaela bych si myslela sve…

blueberryx
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 19.09.18 15:48

tak jsem si precetla vyznam jmena a tohle musí byt trol. takhle snad nikdo normalni dite nepojmenuje, když to vi..

Tableta
Závislačka 4017 příspěvků 19.09.18 15:49

To i ten Kazisvět mi přijde lepší.

rokris
Kelišová 6047 příspěvků 19.09.18 15:52
@blueberryx píše:
tak jsem si precetla vyznam jmena a tohle musí byt trol. takhle snad nikdo normalni dite nepojmenuje, když to vi..

Tak možná chtějí jen originalitu. Za cenu jednoho písmene. 8o

vrmn
Kecalka 203 příspěvků 19.09.18 15:52

Tva vec,jen at nema povahu podle vyznamu jmena :lol:
Samael (hebrejsky סמאל‎‎, také Sammael či Samil) je pekelný kníže stojící nejblíž samému satanovi. Podle rabínské tradice je Samael totožný s „andělem smrti“ a měl být také skutečným otcem Kaina. Jako biblický had geneze je občas ztotožňován s Leviatanem. Samael je také esoterní jméno Satanovo.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 19.09.18 15:52
@Fíková píše:
No, hlavně je to původní jméno Satana. :mrgreen:
:pankac: hustý :mrgreen: dala bych Samuel, Samael mi přijde takové těžce vyslovitelné a nelíbí se mi, ale žádná exotika to pro mě není

Ester13
Kelišová 5734 příspěvků 19.09.18 15:56

Kvůli významu bych nedala ani omylem. Navíc ho stejně budou oslovovat Samuel. Přestřelek jak prase.

TMana
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 19.09.18 15:57

No, když je rodič *****, tak proč ne?

*****edit admin- urážka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >