Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Jééé omluva zakladatelce, že sem ji to tady trochu zaplevelila svým problémem, ale třeba ti to taky k něčemu bude
![]()
Nechala bych ji, každé děcko přece nemusí být společenské. Já jsem jako dítě byla taky samotář, ostatní děti mi vždycky přišly otravné a zdržovaly mě od „důležité“ práce
A náš syn je stejný, radši si hraje sám, protože většina dětí mu přijde jen ublížit, nebo něco sebrat, některé děti jsou neuvěřitelně hrubé a nevychované. A on je cíťa, tak to špatně nese. Takže u nás je to kombinace povahy a špatné zkušenosti. Neřeším to, když chce, ať si hraje sám, nic divného na tom nevidím.