Dcera 3 roky a 4 měsíce nechce vůbec děti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
36195
18.6.20 21:45

Jééé omluva zakladatelce, že sem ji to tady trochu zaplevelila svým problémem, ale třeba ti to taky k něčemu bude :mavam: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
951
19.6.20 08:40

Nechala bych ji, každé děcko přece nemusí být společenské. Já jsem jako dítě byla taky samotář, ostatní děti mi vždycky přišly otravné a zdržovaly mě od „důležité“ práce :mrgreen: A náš syn je stejný, radši si hraje sám, protože většina dětí mu přijde jen ublížit, nebo něco sebrat, některé děti jsou neuvěřitelně hrubé a nevychované. A on je cíťa, tak to špatně nese. Takže u nás je to kombinace povahy a špatné zkušenosti. Neřeším to, když chce, ať si hraje sám, nic divného na tom nevidím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek