Dcera má pořád horečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 11:17
Dcera má pořád horečky

AHoj, potřebuji poradit, protože jsem totálně zoufalá. Dcera 4 roky od pondělí, kdy jsem jí volala záchranku a byla jí zjištěna Laryngitida, má horečky. Nevím jak se toho zbatit. Dávala jsemi jí na horečku Nurofen, teď na radu doktorky střídám s Panadolem. Zábaly sice pomáhají, ale ona má studené končetiny. Nevím jak jí ulevit.Je mi jí líto, týden leží a spinká. Horečka vetšínou kolem 39 stupňů. Jak dlouho se taková nemoc léčí a jak dlouho budou hlavně ještě ty horečky. Jak se jí zbavit už?

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4457 příspěvků 6 inzerátů 08.12.18 11:21

Octove ponozky,vlazna sprcha celeho tela. Pokud jsi byla u lekare cca pred dvema dny a teplota za tu dobu neklesla pod 38. Zvazovala bych dalsi nastevu. At dcera hodne pije.

bjitka123
Kecalka 131 příspěvků 08.12.18 11:21

Zavolej na pohotovost nebo tam raději zajeďte. Tohle je dlouho, mohla se přidat třeba angína. Udělají CRP a budou vědět víc. Ať jste brzy zdraví.

Irinka0210
Závislačka 4614 příspěvků 08.12.18 11:23

Určitě DR, tohle je už fakt dlouho, zvlaště pokud je to kolem 39, držím pěsti ať je brzo fit.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5437 příspěvků 08.12.18 11:35

teď už to chce lékaře (škoda že jste v pátek nezašla na pediatrii), a zhodnotit, jestli už to není na antibiotika. K topu potřebujete CRP.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 11:39

Horečky má nejvíc večer a ráno,le i tak už to má dlouho.Teď jsem jí dala ty octové ponožky a změřila teplotu a má jen zvýšenou ,tak jí to asi pomohlo.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5437 příspěvků 08.12.18 11:41
@Anonymní píše:
Horečky má nejvíc večer a ráno,le i tak už to má dlouho.Teď jsem jí dala ty octové ponožky a změřila teplotu a má jen zvýšenou ,tak jí to asi pomohlo.

no pořád to znamená, že je někde nějaká infekce a tělo se s tím zatím nevypořádalo.

Pokud zabírá ochlazování a nějak se nezhoršuje třeba kašel, nebo další příznaky, tak bych počkala do pondělí a zašla na pediatrii, pokud už se nezačne uzdravovat. Pokud by se něco začalo zhoršovat, tak holt pohotovost.

fia80
Závislačka 3000 příspěvků 08.12.18 13:04

Kdyz na studene ruce a nohy, tak se nikdy nesmi davat obklady na snizeni horecky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >