Dedicke rizeni a darovací smlouva

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
25.8.22 20:33

@Svistice no snad ano. Nám je strašně divný proc to nevytáhla hned na dedickem řízení a.meli jsme 3 zejo. Dokonce nám vyplatila i nějaké peníze. Myslíme si ze ji to někdo musel poradit pokud se to do. katasteu nějak zapise a půjde to ke znalci a určí že podpis je pravý zda se to i tak dá napadnout, smlouva je stará asi 7 let, nechápeme proč to za dobu kdy žil na ni neprepsal na katastru či si neoverili podpisy. Dále nevíme za jakých okolností ji to daroval zejo

  • Citovat
  • Upravit
Uslava
25.8.22 20:40
@Anonymní píše:
@Uslava nene v katastru při dedickem řízení byl napsaný. poze děda. Po dedickem řízení sme tam vsichni. Dosel nám všem. dopis o tom.Ona podala ted nejspíš návrh na vklad této darovací neoverene smlouvy

Takže majitele jste teď všichni. Myslím si, že ji to bude k ničemu, byť ji bych se bála, aby neměla nějaký postih za podvod. Pak napiš jak to dopadlo. :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
1389
25.8.22 21:47

Teta musi byt spise jednodussi a jeji pravnik je prodavacka ze samoobsluhy.
Zakladatelko, nevzrusovala bych se. Jen to zkousi a houby z toho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.22 23:52

@Birdonawire děkuji,snad ano zitra se dozvím vice

  • Citovat
  • Upravit
9757
26.8.22 07:27
@Anonymní píše:
@Birdonawire děkuji,snad ano zitra se dozvím vice

Můžete být v klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová