Dělená strava - hřešíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adna
Kecalka 303 příspěvků 02.11.14 14:03
Dělená strava - hřešíte?

Ahoj,
mám dva dotazy ohledně dělené stravy.
1. Chci začít od zítra. Ale nechci to říkat tchýni. V neděli k ní ale chodíme na kafe. Myslíte, že je to takový problém - v neděli odpoledne kafe s mlíkem a k tomu buchta? Někdy jsme i na večeři, takže pečivo s něčím. Když to budu 6 dní dodržovat a jedno odpoledne zhřeším, půjde to?
2. Kamarádka to před lety zkoušela držet, ale ve zvířátkové dny jí bylo strašně zle, tak to po týdnu vzdala. Při kytičkách jí bylo dobře. Máte s tím zkušenosti?

Reakce:
eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 02.11.14 14:25

Mám a je to stejná hloupost, jako všechny ostatní takto striktní diety. Mimochodem existují i různé verze dělené stravy.

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 02.11.14 14:39

No jestli už si ted planujes, ze to budes porusovat, tak jakou to ma cenu? Kdyz pominu to, ze zadne diety nemaji cenu, musis zmenit stravovaci navyky, jinak to neni natrvalo.
I u tchyne si prece muzes to kafe dat bez mlika a buchtu odmitnout ne?

Hanullka
Extra třída :D 14557 příspěvků 02.11.14 14:42

@adna Mám, zastaví se ti hubnutí.

eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 02.11.14 14:42

@Busy Bee A nebo si tu budchti může klidně dát s tím, že se pak třeba půjde na hodinku projít svižným tempem.

adna
Kecalka 303 příspěvků 02.11.14 20:02

@Busy Bee Po prvním porodu jsem to takhle dělala s krabičkovou dietou podle knížky. Dala jsem si poloviční oběd, odpoledne buchtu s kafem, popř. i večeři. Večer zacvičila a na dietu to nemělo žádný vliv. Prostě se o tom s ní nechci bavit a ani aby to věděla. Tak mě jen zajímalo, jestli to může fungovat i u dělené.

@Hanullka Takže i když to budu 6 dní držet naprosto poctivě a pak to jednou poruším, tak se to rovnou zastaví? Říkala jsem si, že bych na neděli dala kytičky. Buchta je většinou kytičková a mlíka v kafi je minimum. Tak, že by to nemuselo mít vliv. Spíš ta večeře chleba na kytičky dobrý. Ale většinou je k tomu něco ze zvířátek.

Hanullka
Extra třída :D 14557 příspěvků 02.11.14 21:04

@adna Fakt neporušuj, dej si kafe bez mléka ;). Já to držela kdysi dávno a fakt se mi to vždycky zastavilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >