Alpinning a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 11:15
Alpinning a těhotenství

Ahoj, chci se zeptat, co si myslíte o cvičení alpinningu v těhotenství? Před 14 dny jsem byla na KETu, vypadá to, že to vyšlo, ale cvičení mi už moc chybí. Před KETem jsem chodila pravidelně 2× týdně. Samozřejmě cviky na břicho bych vynechala. Díky za názory.

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65115 příspěvků 02.11.14 11:17

Nevím, co je to alpinning, ale obecně pokud je člověk něco zvyklý dělat před těhotenstvím, tak normálně probíhající těhotenství není důvodem proto aby s tím přestával (pokud to něco samo není chlast atd.), pokud se bude chovat rozumně a reagovat na to, jak se cítí.

birma
Echt Kelišová 8114 příspěvků 02.11.14 11:29
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, co si myslíte o cvičení alpinningu v těhotenství? Před 14 dny jsem byla na KETu, vypadá to, že to vyšlo, ale cvičení mi už moc chybí. Před KETem jsem chodila pravidelně 2× týdně. Samozřejmě cviky na břicho bych vynechala. Díky za názory.

Jak píše @j.a.n.i1 na co je tělo zvyklé před otěhotněním, to by nemělo být problém v těhotenství. Ale záleží, proč u vás bylo KET-z jaké indikace. Navíc umělé oplodnění není úplně fyziologický proces- takže bych to spíše konzultovala s gyndr. a počkala na první UTZ, zda je vše OK, není hematom ap. (ten se může vytvořit při zanořování vajíčka do výstelky a nahlodávání cév)… Pak bych klidně „mírný“ alpining provozovala- jde vlastně o chůzi různě obměněnou, že? Vyvarovala bych se doskoků a posilovacích cvičení na břicho i záda…

zamlklinka
Závislačka 3266 příspěvků 02.11.14 11:36

Mne doktorka doporučila vynechat jakékoli cviceni do konce 12tt, ale mozna s ohledem na spatnou zkušenost. No a když už jsem chtěla začít znovu cvičit, prislo jednodenní zakrvaceni, takže za me si raději pockej nebo se porad s lekarem

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 11:39
@Anonymní píše:

KET neni to same jako spontane vznikle tehotenstvi…leky apd…tady bych se informovala ne na emiminu ale v CAR. :kytka:

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 12:20

U normálního těhotenství můžeš cvičit skoro jako před otěhotněním, jen vynechat některý cviky a skoky. Já chodila do 8 měsíce na K2 Těhotenství jsem zjistila až v 10. týdnu, takže jsem se ani do 12.týdne moc neomezovala…
Ale u tebe bych minimálně počkala na první kontrolu a poradila se s doktorem. Zatím vyraž na nějakou rychlejší procházku :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.15 07:46

Ahoj, jsem v 11. týdnu těhotenství a před otěhotněním jsem pravidelně chodila na Alpining. Teď se Alpiningu a běhání nechci vzdát alespoň do té doby, než budu mít velké břicho. Je to nebezpečné nebo můžu lehce pokračovat v běhání a alpiningu? Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >