Opět jako laňka...:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
piškotíček
Závislačka 4001 příspěvků 01.11.14 20:52
opět jako lanka...:)

ZDRAVÍM milé maminy co potřebují taky něco málo zhunmout…ale abych začala nějak od začtku…:)
jmenuji se Věra je mi 22 let mam prvního synka je m 7 měsícu…je to naše zlato…a jsme štastná, ale trapí mě poprodní kila navíc..a to hodně..aby jste me pochopili…před těhu jse byla sice chvíli po škole ale předtím jsme studovala 8 let TANEČNÍ KONZERVATOŘ… takže denně více jak 10 hodin pohybu plus nejaký ten jídelníček..byla jsme jak proutek na mojí vyšku 170 cm 60 kg..mam těžší kosti…ale po škole jsme nabrala 10 kg jak sem nastoupila do prace kde jsem se nehýbala a jedla jendou dene a to večer šlo to raz na raz pak tehu a dalších 10 kg šup nahoru ty šli nejaké dolu ale tsale mam 12 kg navíc…a ne a ne se nejak proste donutit zmenit životní styl..kolem dítěte to dje ztěžka..a proto jsme založila tuto diskusi, jako podopru a popřípade motivaci pro me i ostatní co chtějí malinko zpet svou formu…nečekám buhví jaé vysledky al ehctela bych opravdu začít něco dělat…alespon 7 kg dolu ybch chtěla dát..,ale neví jak na to spravně ted když mam jiný životní styl tempo..k vyživovemu poradci nechci už sem se parkrat zklamala…nenajde se tu i nekdo kdo poradí..a popřípad enekdo kdy by šel dotoh smeno a navzajem jsme se proste podporovali?..děku a prosím krytičky typu prostě nežer, atd si nechchte pro sebe..a také ty co mi napíší že t tolik diskusí na toto tema je..ale v žadne jsme nenašla to pravě ořechové tak jsme založia vlatsní díky…a budu se těšit alespon na nejaké rady..:)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
piškotíček
Závislačka 4001 příspěvků 01.11.14 20:53

A omluva za chybi a pravopis psano jednou rukou při hcovaní syna.. :oops: :oops: :oops:

kaja00
Extra třída :D 13537 příspěvků 01.11.14 21:15

No tak začni třeba tím, že budeš jíst pravidelně 5× denně, když tohle zvládneš, začni si malinko zmenšovat porce. Začni jíst hodně zeleniny a ovoce, dodržuj nějaký pitný režim, choď se synem na procházku a chod svižnou chůzí, pokud máš možnost zajdi alespon dvakrát týdně třeba na zumbu nebo tak, nebo i na plavaní…Občas si zaposiluj, ale nemusíš, zatím stačí nějaký kardio ale postupně bych začala zlepšovat fyzičku a třeba do posilovny občas zajdi :kytka:

piškotíček
Závislačka 4001 příspěvků 01.11.14 21:22

@kaja00 ěkuji zapoměla jsem dodat že bydlíme v zapadakove takže fitkoatd neje..ale vím jak cvičit mam za sebou tu školu kde váha byla znákovnaá a cvičení bylo na denním pořadku..a jaks e stravovat taky jen když začnu vždy to nejak samo sknčí a ja sjme zase na tom samem,,potřebuju spíše podporu a typy co vařit za zdravjší jídla než jaké vařím…jelikož uvařit guláš je rychlejší než dusit maso atd. že…:) no chtela bych nekoho kdo začne semnou a buem se motivovat a chlbit se pokroky…

Kry5t0fek
Kecalka 355 příspěvků 01.11.14 22:01

Co zkusit fitmami nebo strollering(na internetu najdeš víc), obojí je cvičení pro maminky převážně venku mají u sebe děti, pokecáš, děti si pohrajou ;-) je to super jen u nás taky v prdelákově se to bohužel nechytlo :-/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 22:08

Já se k tobě přidám :-) mám 7 měsíců po porodu a 20 kg nahoře.. s podporou to půjde určo líp ;-)

scentini
Závislačka 3597 příspěvků 01.11.14 22:23

Ahoj, mě je taky 22 a taky jsem 7 měs po porodu. Před tehu jsem tancovala a vážila 56 kilo. Nabrala jsem víc jak 20 kilo. Teď vážím 68 kilo a hrozně moc bych chtěla aspoň těch 60. Váha dolů leze, ale silene pomalu a potřebuju zpevnit.

Honzuovka
Extra třída :D 10657 příspěvků 01.11.14 22:25

Já vím, že jsi psala, že nikdo nemá psát, že se prostě nemá nežrat, ale zase můžu za sebe říct, že já takto prostě zhubla. Mám po dvou dětech a nyní 165cm/48kg. Teď jsem částečně spokojená, jen by to chtělo trochu zpevnit břicho. Dokud jsem kojila, neřešila jsem nic, pak jsem byla dlouho líná a naivně si myslela, že kila půjdou samy dolu, protože po prvorozeném jsem to tak měla. Bohužel, nestalo se tak. Tak jsem se jeden den už naštvala a prostě jsem přestala nakupovat kalorický kraviny, co člověk zobe u televize a jedla jsem tak pětinové porce co dřív. Do dvou týdnů jsem shodila 8kg. Teď se zase cpu a kila nahoru nejdou.

iila
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 01.11.14 22:37

Ahoj, jaktože kolem dítěte to jde s jídlem ztěžka? Jak se stravuje malý - kolikrát denně jí, co jí (domácí - kupované, kolikrát mlíko), vaříš mu? Jíš s ním? Je teda fakt, že v 7 měs. je ještě maličký, ale jinak jak bude starší, tak bys to s tím jídlem mohla mít jednodušší. Teda beru podle sebe - dětem 4 a 2 roky dávám jídlo klasicky 5× denně a pro jejich lepší motivaci jím všechna jídla s nimi (kromě snídaně, to mají mlíko). Takže se stravuji pravidelně, hlad nemívám a vyčerpaná z hladu nebývám.
A navíc mi chutnají takový ty kojenecký jídla čistě jen ze zeleniny - třeba brambor s mrkví a trochou másla - to se dá kojenci rozmixovat, batoleti namačkat vidličkou, sobě přisolit a je to :)

A cvičení - před nějakou dobou jsem v TV viděla, že existují hodiny cvičení přes Skype, to by mohlo být pro tebe, když máš do fitka daleko.

piškotíček
Závislačka 4001 příspěvků 02.11.14 12:02

@scentini a anonymko budu rada kdyz se pridate.tak kdy zacnem?

piškotíček
Závislačka 4001 příspěvků 02.11.14 12:04

@Honzuovka diky vrhnu se na to onoto pujde vim to :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 12:16

Co nejdřív :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 12:40

Já potřebuju shodit opravdu hodně, váhu psát ani nebudu, ale právě že vůbec nevím jak začít, co jíst, co cvičit.. zkoušela sem jíst pravidelně, zkoušea sem nejíst, ale váha stojí a naopak stačí abych se jednou víc najedla a váha leze spíš nahoru…

piškotíček
Závislačka 4001 příspěvků 02.11.14 14:01

Ok zacala bych tedy od zitra je to novy tyden tak i novy zacatek stravovani.co jist a jak cvicit vim v tom poradim ted to chce tu pevnou vuli. :andel: jestli chces muzem na kazdy den sestavit jidelnicek

piškotíček
Závislačka 4001 příspěvků 02.11.14 14:05

A take muzem pokud se nikdo jiny krom tebe @scentini zalozit tajnou skupinu tam nikdo krom clenek nesmi a nikdo taj neuvidi co si napisem tudiz vaha ani cm nebudou prozrazeny ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >