Délka šatů na svatbu - host

213
6.5.17 22:29

Délka šatů na svatbu - host

Ahojky holky, chtěla bych se vás zeptat na názor. V červenci jdeme na svatbu mého bratra a já hledám vhodné šaty. Protože tou dobou už se budu blížit osmému měsíci těhu a moje normální velikost byla cca 42/44, je celkem oříšek něco vybrat :lol: Z těhotenských šatů se mi nic moc nelíbí, mám pár typů na středně dlouhé volnější šaty s řasením pod prsy, ale přemýšlím i o dlouhých. Něco podobného jako je třeba https://www.bonprix.cz/…jova-935045/ Jen nevím, zda jsou dlouhé šaty vhodné. Nevěsta ani její maminka zatím nic vybraného nemají, naše mamka jde ve středně dlouhých. Svatba bude o cca 50-60 lidech, obřad dle počasí (park nebo radnice) poté hostina v lepší restauraci. Dlouhé by pro mě byly ideální, žádné silonky, strach z oteklých nohou, případně křečových žil, ale zase nechci být za exota. Zákaz bílé, krémové, popř béžové je mi jasný :) Předem moc děkuji za názory :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14471
6.5.17 22:32

Saty jsou pekne, ale chce to zjistit co budou mit ostatni, abys nebyla vic nacancana nez nevesta. Ja osobne bych volila saty s delkou ke kolenum, nic extra kratkeho, ale zaroven ani uplne az na zem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11375
6.5.17 22:44

To jsou večerní šaty - na svatbu v parku a do restaurace to není dobrý nápad.

Jak tak listuji tím bonprixem, tak vezměte třeba tyhle a k nim nějaké formálnější sáčko a nebo slušnou pašmínu.

Ale moc pěkné těhotenské mají třeba na Dorothy Perkins a jsou na konfekci velmi slušně šité. Je to spolehlivý eshop a bez problému vracejí peníze, když vám šaty nevyhovují.

http://www.dorothyperkins.com/N-c1y?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
6.5.17 23:06

Děkuji za rady, poohlédnu se teda po něčem jiném a děkuji za typ na eshop :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 00:00

A já si myslím, že jsou ty šaty v pohodě, zvlášť ještě, když budeš mít už takové břicho. Přijde mi i, že to bude vypadat vkusněji, než nějaké kratší šaty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12551
7.5.17 00:04

Tohle jsou večerní šaty a na svatbu nejsou moc vhodné. Taky to teď řeším. Kupuju si letní květované šaty, které budu moct nosit i po těhotenství a k nim si beru lehké lení sáčko na obřad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
7.5.17 00:21

Mne se ty saty libi. Z moji zkusenosti byvaji treba prislusnice nejuzsiho rodinneho kruhu oblaceny celkem „honosne“, takze bych do nich klidne sla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
798
7.5.17 00:25

Na svatbu v cervenci/srpnu jsem mela letni pruzne saty ke kolenum a byla jsem tusim jen 6. mesic tehotenstvi. Kvetovane velkymi kvety do barvy svatby, bile sacko. Sla jsem bez silonek, nohy jsem mela ok, a i kdyby ne, tak na tehotne se berou ohledy.

Ty tvoje saty z odkazu mi prijdou moc slavnostni. Fakt spis na vecer.

Vyber si hlavne neco pohodlneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5657
7.5.17 01:30

Ja pred 2 rokama byla na svatbě v nějakém 8m a mela jsem dlouhé saty a ted sme byly na svatbě a mela jsem jine dlouhé a divne me to neprislo. A bylo nas tam takovach vic. A ja mela jeste k tomu rude :) jinak ja ted poslední koupila v mohitu. Antický styl vhodný i pro tehu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
7.5.17 07:09

Dlouhé klidně! určitě. Možná něco světlejšího navrch. Ta bílá i světlá může být, pokud je jen doplňkem, u nás to bylo taky tak. Nevěstu snad pozná každý a světlou barvu by na sobě svatebčané mít měli, protože pak je to pěkný na fotkách.
Takže ano a stylem jsou hezký - ty co jsi vybrala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
7.5.17 07:23

Tak teď jsem ještě víc nerozhodna :lol: každopádně zkusila jsem objednat https://www.bonprix.cz/…kiwi-953907/?… ale v modré barvě, byly poslední a pak https://www.bonprix.cz/…iova-933181/?… pokud v nich nebudu vypadat jako velryba, tak si jedny z nich nechám. V opačném případě ukážu dlouhé šaty nevěstě, ať se vyjádří k vhodnosti :lol: s nějakým sackem nebo bolerkem počítám pro obě varianty. Holky diiiiik za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
7.5.17 08:38

Myslím, že ty šaty jsi našla úplně ideální, vzhledem k společenské příležitosti a tvému požehnanému stavu! Jestli budou nebo nebudou vypadat až příliš honosně asi uvidíš teprv až je zkusíš. Myslím, že žena v 8.měsíci těhotenství si už může dovolit leccos :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
7.5.17 08:46

Šaty v pohodě :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 09:10

@Ou jak funguje případné vracení z CR? Obcas od nich kupuji neco pres ZOOT, ale tam je omezená nabídka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
7.5.17 10:14

Nedalo mi to a přiobjednala jsem i ty dlouhé, tak z těch tří snad něco vyberu :lol: Ženichovi ani nevěstě dlouhé šaty prý nevadí a maminka nevěsty asi půjde v kalhotovem kostýmku. Nevěsta zatím ještě vybírá. Nějak to dopadne, hlavně aby se svatba vydařila. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama