Šaty/top s odhalenými zády

6.5.17 20:05

Šaty/top s odhalenými zády

Ahoj holky, ráda bych se Vás zeptala na jednu věc týkající se vašeho šatníku:-) Nosíte šaty či topy s odhalenými zády? Jak moc jste ochotné se odhalit? Vezmete si klidně i takový kousek, pod nějž musíte bez podprdy? A na závěr, máte nějaký kousek, kterým byste se byly ochotné pochlubit a tímto mě inspirovaly ve výběru? Dlouho už sháním a ráda bych inspiraci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1585
6.5.17 20:21

Ráda nosím šaty s odhalenými zády, líbí se mi. V létě, třeba na dovolené u moře, na sebe občas vezmu kousek s odhalenými zády, pod který si neberu podprdu. Musím se přiznat, že často i neřeším zda je vidět podprsenka a vezmu si ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23383
6.5.17 20:22

Ne, díky velikosti poprsí si to dovolit bez nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 20:47

Já jsem v tomhle právě odvážná, možná až moc a tak bych si klidně na sebe vzala i něco opravdu dost odhaleného, jako např. toto http://images.thesartorialist.com/…140Web1.jpeg
Jen se sebou bojuju, že budu na ulici s něčím takovým možná až moc vyčnívat z davu. Nevím jestli se u nás v ČR málo dívám kolem sebe, ale něco až tak odvážného jsme viděla zatím jen u toho moře nebo obecně v zahraničí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
6.5.17 21:02

@lenicaa90
To mi prijde v pohode.
Ja bych bez podprsenky vyrazit nemohla pred ani po detech. Vadi mi jaksi to pohupovani :mrgreen:
Cili pokud na to mas hrudnik, tak na leto klidne. Ale tedy treba do prace urco ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14375
6.5.17 22:28

Nosim klidne saty s odhalenymi zady, podprdu pod ne beru tu samodrzici co se jenom priplacne zepredu takze neni zadni cast ani raminka (ale nevim jak by to vypadalo u nekoho vyvynutejsiho) :D jinak odhalovani s mirou mi nevadi, nosim bezne hluboke vystrihy, minisukne… ale ne zas vsechno pohromade, aby to vypadalo moc lacine ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.8.17 18:43

Šaty s odhalenými zády jsou na léto moc fajn, ale taky chce všeho s mírou. :) Záleží na náladě, ale příliš odhalené nemám moc ráda. Jinak jestli hledáte inspiraci, tak zkuste tady Něco s odhalenými zády se tam určitě najde. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama