Vaginální čípky u 3leté holčičky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
17.1.22 19:32

Delozni cipky u 3 lete holcicky

Maminky potrebuju nutne radu. Mam 3 letou holcicku. Dnes nam dala doktorka delozni cipky ze ma zanet. Teoreticky mi ukazala kam to mam strcit. Me to zaboha nejde. Na youtube jsem nenasla navod. Po pul hodinovem stresu a placi dcery jsem to vzdala. Muzete mi prosim nekdo poradit jak se to ma delat aby cipek prosel? Moc dekuju Paja

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4663
17.1.22 19:36

Děložní čípky? :roll: Ubohej nechutnej troll @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.1.22 19:39

A nejaka rada?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4663
17.1.22 19:42

@Ada5901 jdi se léčit na psychiatrii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
17.1.22 19:43
@Ada5901 píše:
A nejaka rada?

Zadna nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.1.22 19:49

Ja vas prosila o radu ne o urazky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.1.22 19:55

@Semtex nechapu vas komentar chtela jsem poradit jak pomoct dceri. Taky mi to prislo sileny kdyz mi to doktorka vysvetlovala ale tvrdila ze i kdyz je tak mala tak to projde a ze je dulezite ty cipky ji 10 dni davat aby se vyresil problem se zanetem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10172
17.1.22 19:57

@Ada5901 malým dětem se takové čípky nedávají, tak neopruzuj, jsi hnusný uchylak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 19:58

Asi jste si to spletla s vaginálním čípkem, ne? Bohužel, nebo spíš naštěstí neporadím. Ale měla jsem známou, která je musela dávat dvouleté dceři a říkala, že to bylo hrozný utrpení. Pak ji hlídala jak ostrýš, aby nenastydla. Po každém koupání v létě se převlékat do suchých plavek, nesedat na zem apod. Holčička byla od těch dvou let, co měla poprvé zánět strašně náchylná.

• Citovat
  • Nahlásit
57690
17.1.22 19:59

Logicky. Pokud by se něco takového předepisovalo dětem, tak lékař podá dostatečné informace a nemusíš se úchyle úchylný ptát na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.1.22 20:00

Nejsem uchylak proboha byla jsem dnes s dcerou na detske gynekologii v brne na obilnem trhu. Jako jste normalni. Ja potrebuju pomoct od nekoho kdo s tim ma skusenost a ne aby jste me tu urazeli. Vy jste ubohy kdyz nevite a urazite. Nasla jsem i na netu ze se podavaji i malym detem tyto cipky jen tam nikde nepisou jak. Detska gyndarka se tam jmenuje Mudr Meixnerova si to overte kravy blbe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 20:01
@mado píše:
@Ada5901 malým dětem se takové čípky nedávají, tak neopruzuj, jsi hnusný uchylak.

Bohužel, i takhle malým holčičkám je někdy potřeba čípek dávat, pokud mají zánět.

• Citovat
  • Nahlásit
21
17.1.22 20:03

Jj presne mate pravdu vaginalni cipky. Mudr mi to jen teoreticky popsala ale neukazala jelikoz cipky byli na objednani a v ordinaci je nemela. A nerikala vam ta znama jestli to davala na silu? Ja to na silu davat nechci dost se toho bojim at ji neublizim. Dekuji Anonymni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26110
17.1.22 20:04

Táhni trollit jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
17.1.22 20:06

Holky ale paní se třeba jen spletla název… Malá dostala ve 3,5 letech také vaginální čípky :nevim:. Na dětské gynekologii přesně. Takže ano, dávají se. Buďto mast s aplikatorem a nebo čípky prostě dětské

Příspěvek upraven 17.01.22 v 20:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat