Dentální hygiena - mám důvod se stydět?

46
13.12.20 19:10

Dentální hygiena - mám důvod se stydět?

Ahoj, za celý svůj život (20) jsem nebyla u dentální hygienistky. Teď bych to chtěla změnit protože si chci nechat vybělit zuby, zkoušela jsem snad už všechno, ale nic nepomohlo. Dost se za to stydím, hlavně když potkávám nové lidi. No, je mi hanba tam přijít, co když mě navíc ta dentální hygienistka seřve že jsem tam nikdy nebyla? :mrgreen: Prostě se bojím, že mě odsoudí, ikdyž věřím, že jsou na to zvyklí.. k zubařce chodím 2× ročně a nikdy mi nic neřekla. Máte někdo podobnou zkušenost a třeba mě uklidní, že nemám důvod se bát? :D

Příspěvek upraven 20.03.21 v 22:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1432
13.12.20 19:14

Ja na dentalni hygienu take nechodim, k zubari vsak chodim pravidelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
13.12.20 19:15

Tak nerikej, ze jsi u ni poprve a vse je vyreseno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
13.12.20 19:17

Neboj, platíš si to a ne úplně levně, takže oni se chovají podle toho. Je rozdíl, když někdo nakluše k zubaři s pohřebištěm v ústech a někdo se o zuby v podstatě stará. Za mých mladých let žádné hygienistky nebyly. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19807

Nevím proč bys měla. Spousta lidí nechodí vůbec. Navíc si to platíš sama. Ale nepočítej, že ti to hned vybělí. Nejdřív to zkoukne ošetří, a pak se uvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203

Znam lidi, co u hygienistky taky nikdy nebyli. Kdyz nemas zubni kamen, nebo ti ho odstranuje zubar, tak neni duvod tam chodit. Takze se urcite nemusis bat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2507
13.12.20 19:18

Mě je 30 a taky jsem nikdy nebyla. Nepovažuji to za důležité v mém případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
13.12.20 19:25

Myslím, že na hygienu chodí stále menšina lidí. Za ty peníze se na tebe bude usmívat, neboj :D. Těš se, je to fajn :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
13.12.20 19:34

@Anetababeta Jak seřve? Ty jí za tu službu platíš. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
13.12.20 19:40

Mě zdrbe úplně vždycky, a to chodím co půl roku :mrgreen: Je to už takovej skoro rituál. Hele, dentální hygienistka není od toho, aby tě soudila, ale aby ti vyčistila zuby. Má denně třeba 8 lidí s různejma dentálníma problémama. Prostě tam normálně naklusej, řekni, že jdeš poprvý, nelži. Přinejhorším ti řeknou, že si blbě čistíš zuby a ukážou ti, jak to dělat správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
13.12.20 19:40

@Bábrdl no seřve, spíše že na mě bude nepříjemná a proč jsem ji nenavštívila už dříve, když mám zuby ve žlutém stavu :D

Ale jinak máte všichni pravdu že za tu službu platím, takže jsem klidnější :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
13.12.20 19:43

@Pruhovaný_mýval a kvůli čeho vás zdrbe? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
13.12.20 19:46

Urcite neserve, ale beleni dela zubar, vetsinou soukromnik. Na hygiene ti max zuby opiskuje a nanese belici pastu, ale za pul roku jsou zuby zpet v puvodnim stavu. Takze za mne se vyplati investovat do ordinacniho beleni zubu, je to na skoro pul den ale vysledek stale super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
13.12.20 19:48
@Anetababeta píše:
@Bábrdl no seřve, spíše že na mě bude nepříjemná a proč jsem ji nenavštívila už dříve, když mám zuby ve žlutém stavu :DAle jinak máte všichni pravdu že za tu službu platím, takže jsem klidnější :lol:

Nepříjemná? :mrgreen: To by neměla moc klientů, co myslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
13.12.20 19:49

V lednu půjdu taky poprvé, ve 37 letech a bojím se jen toho, že tam bude problém s parkováním. Je to placená služba, pochybuji, že by si někdo dovolil být nepříjemný na klienta. Pokud padne otázka, proč jdu poprvé až teď, klidně po pravdě řeknu, že mi to moje zubařka doporučila až teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat