Děti partnera a nemožnost vlastních

11
19.5.20 23:15

Děti partnera a nemožnost vlastních

Je mi 35 let a zřejmě nemůžu mít děti. Můj partner děti má v částečné střídavé péči. Máte něco podobného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4273
19.5.20 23:28

A co má vadit? :think: nechápu dotaz. Takových lidí je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
19.5.20 23:37

Zřejmě nemůžu mít děti x nemůžu mít děti - to je dost podstatný rozdíl. Pouze se domníváš, že nemůžeš mít děti? Nebo máš za sebou xy vyšetření a víš to na tuty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66513
20.5.20 06:29

Tady je důležité to zřejmě. Kde je problém? Chtěla by jsi dítě? Zkus si o tom se svým partnerem promluvit. Máš ještě určitě 5 let čas - a možná i víc. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 06:36

Jednu takovou znám - chlapa od rodiny odloudila a teď kmitá kolem jeho dětí. U ní by bylo řešení IVF, ale do toho se jemu nechce, však děti už mají…

• Citovat
  • Nahlásit
11
20.5.20 09:35
@lampicka11 píše:
A co má vadit? :think: nechápu dotaz. Takových lidí je :nevim:

A já právě nikoho takového neznám a ráda bych s ním sdílela vše, co s tím souvisí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.5.20 09:38
@Whitedog píše:
Zřejmě nemůžu mít děti x nemůžu mít děti - to je dost podstatný rozdíl. Pouze se domníváš, že nemůžeš mít děti? Nebo máš za sebou xy vyšetření a víš to na tuty?

Slovo zřejmě připojuji, protože naděje umírá poslední. Mám za sebou mraky vyšetření, mraky pokusů a víc jak pět let bez výsledku. Léky nepomohli, alternativní medicína nepomohla, cvičení také ne. Doktoři nevědí co se mnou. Možná nejsem jediná, kdo se v tom plácá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.5.20 09:41
@mrav píše:
Tady je důležité to zřejmě. Kde je problém? Chtěla by jsi dítě? Zkus si o tom se svým partnerem promluvit. Máš ještě určitě 5 let čas - a možná i víc. 8) :mavam:

Můj partner by děti chtěl, už jsme si vše řekli. Nikdo neví, kde je problém a vše se vleče… Pravděpodobně pět let čas ano, ale já bych se ráda dožila aspoň maturity svých dětí. Taky bych brala nebýt na maturiťáku ta nejstarší a jediná už senilní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2643
20.5.20 12:12

@Anamara Nehazej jeste flintu do zita, nekomu se holt zadari pozdeji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20115
20.5.20 12:16
@Anamara píše:
Můj partner by děti chtěl, už jsme si vše řekli. Nikdo neví, kde je problém a vše se vleče… Pravděpodobně pět let čas ano, ale já bych se ráda dožila aspoň maturity svých dětí. Taky bych brala nebýt na maturiťáku ta nejstarší a jediná už senilní :nevim:

a umělé oplodnění? adopce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
20.5.20 12:23

Máme podobný prípad. manžel mal už dve deti, ale sú už veľkí. jeden s nami dokonca žije v jednej domácnosti. On už bol 15 rokov rozvedený keď sme sa stretli, medzi nami 16 ročný rozdiel. No a spolu sme deti nemohli mať. Bolo to hrozné obdobie, prežili sme si IVF, potrat, nakoniec sa zadarilo, trvalo to skoro 4 roky. A veľký brat, má toho nášho 2 mesačného mrňúsa veľmi rád. A už si aj zvykol na preplakané noci a že ho o 5 ráno budí veľkým škrekotom. Ak chceš nejaké info a skúsenosti, kľudne napíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.20 12:29

@Anamara
Děti nemám a zřejmě ani mít nebudu (už to není v plánu). Je mi 37, partner má dceru v péči, puberťačku. Nepodstupovala jsem žádné testy, dlouhodobě vím, že když to nepůjde, rozhodně do umělého oplodnění nepůjdu, jsem proti tomu celkem zaujatá. Partner ani další děti nechce, takže máme koníčky a užíváme si spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat