Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Holky, mám doma dvouměsíční dcérenku a bohužel jsme v situaci, kdy jsme doma každý druhý měsíc uplně samy doma a mám na krku ještě pejska. Budu tedy muset sehnat nějaké nosítko, abych mohla třikrát denně vyběhnout ven s psíkem a malou posadit 3× denně cca na 15minut do nosítka. Protože je prdolka takhle maličká, tak bych chtěla koupit nějaké hodně kvalitní nosítko (seženu pak třebas levněji přes bazáč) a klído, aby vydrželo i do vyššího věku, páč jsme s manželem tuuristi:) Moc díky za typy.
Taky doporučím Manducu, ale obávám se, že ani přes bazar na ni výrazně neušetříš, tahle nosítka si drží svoji cenu dlouho…
Ahoj, už se to tu také řešilo, za mě jednoznačně Manduca, cena vyšší, ale je výborná, já nosím malého vpředu, sousedka má holčičku 20 měs. a ta už se nosí na zádech…Jinak měla jsem v ruce i Ergobaby a Manduca má lepší polstrování-bederní pás, což když jdeš pak na výlet je hrozně znát…
@gala-dali ale mně třeba manduca mánduca neseděla
ono je lepší to napřed vyzkoušet…
@kate02 Tak mě bylo třeba taky o maličko pohodlnější Ergo, ale tím, že jsem to potřebovala, když bylo malému měsíc, tak vyhrála Manduca, než do Erga dokupovat ještě vložku, přece jen ten rozdíl v pohodlí nebyl tak markantní.
Já jsem spokojena s manducou (loni jsem sehnala i 2.jakost - estetická vada)
Holky a ta Manduca je jen od jedné firmy nebo je možno si vybírat? Pokud ano, tak která firma je nejlepší?
@j.a.n.i1 mně (paradoxně
) bylo nejpohodlnější nosítko liliputi, ale my jsme ho kupovali staršímu prckovi, když už byl větší, takže jsme vložku neřešili…
Jinak bychom taky vzali manducu…
Mrkněte. Tohle jsem jen tak namátkově sehnala a stojí jen 6stovek..
http://deti.bazos.cz/…ne-posty.php
@rozinka7 píše:
Mrkněte. Tohle jsem jen tak namátkově sehnala a stojí jen 6stovek..
http://deti.bazos.cz/…ne-posty.php
já bych z něj měla strach - doma šité ![]()
Tuhle jsem si včera koupila
http://www.brouczech.cz/…darek_2.html a spokojenost.
Mě se na prcka osvědčil pružný šátek. Šátkuju už druhé dítko, když je k neodložení nebo když nechci brát tandemový kočár. To se pak starší chce pořád vozit. Je to sice trochu delší motání než ho posadit do Manducy, ale zas je šátek o dost levnější.
Taky máme manducu. Akorát, že jak jsem malá a hubená, tak mám problém stáhnout bederní pás a z delšího nošení mně bolí kyčle ![]()
Ale rozhodně bych šla do originálu, klidně z druhé ruky, ale zdraví dítěte za těch pár ušetřených stovek nestojí