Dětský psycholog - Praha

11
28.7.13 21:22

Dětský psycholog- Praha

Dobrý den,
prosím poradíte mi nějakého dobrého psychologa pro mého 11letého syna? Včera se vrátil z tábora, jeho vedoucí říká, že to tam vůbec nedával, že 5× denně brečel- to jsou její slova, že to řešili na hlaváku -asi všichni vedoucí. Taky říkala, že má určitě nějaký psychicky problém :( Syn to vidí jinak, říká, že na něj děti byli ošklivý, ale že si jich nevšímal, že to přehlížel. Je fakt, že si hrozně málo věří, nikdy nezapadne do žádného kolektivu. Je hodný, žádné výchovné problémy spíš z
ten typ na šikanu. Chtěla bych mu zvýšit sebevědomí, ale sama to nedokážu. Navíc v září nastupuje do nové školy a mám strach, to pro něj bude peklo. Děkuji moc za všechny rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12170
28.7.13 21:36

Třeba nová škola bude dobrá. Já jako dítě měla problém na zakladce (ne přímo šikana, ale zavánělo ji to hodně),žádné přátelé jsem nemela. Na střední jsem sice stále žádné přátelé neměla, ale alespoň byl klid od spolužáků a já neměla potřebu pořád brečet. Po škole že mě vyrostla docela slušná držka :)
já bych po své zkušenosti synovi věřila. Nezamitam psychologa (já jako dítě po něm paradoxně toužila). Ale na zvýšení sebevědomí by možná více mohl zabrat nějaký kroužek. Něco, co ho baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.7.13 21:47

Kroužek… už 5 let chodí na dramaták. Baví to ho, ale ty děti jsou hrozný, příští rok už chodit nechce. Hrozně ho schazujou. Vyhrál recitační soutěž školy a nikdo mu ani nezatleskal. Všichni mu říkali, že to vyhrál z protekce. Vidím jak se smutý a nedokážu mu pomoct. Možná potřebuju psychologa já abych se naučila ho povzbuzovat.
Jinak kroužků jsme zkoušeli víc…fotbal, florbal, plavání, keramika…v ničem nevyniká a moc mu to nejde…tím postupně ztrácí motivaci i sebevedomí. Velký problém vidím v komunikaci..on to s lidma prostě neumí, proto nemá žádné kamarády…vlasntě nikdy neměl..hodně tím trpí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
798
28.7.13 21:47

Ahoj, doporučuju poradnu Bez Tíže :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 21:55

Znam špičkovou doktorku, je empaticka a mě vytahla ze srabu a nikdy nehodila flintu do žita… kdybys chtela kontakt stačí napsat zprava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.7.13 22:14
@BarunkaK píše:
Ahoj, doporučuju poradnu Bez Tíže :)

Děkuji, kouknu na jejich stránky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
29.7.13 15:04

1. Nahlasit a nechat prověřit sikanu 2. Nechat prověřit nečinnost vedení tábora 3. Se synem okamžitě k psychologovi, aby následky byly co nejmenší.

Chudák kluk, ja bych bez mobilu kluka nepustila nikam. Chuderka 5 x denně brečel a byl obětí šikany a vedoucí ti tvrdí ze to tam nedával? Ver synovi buhvi co se tam vsechno dělo. Lidi věřte svým dětem a lepe je chrante.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
29.7.13 15:10

Přečtěte si neco o sikane. Tam sebevědomí opravdu nejde udržet. Musi se zakročit a postihnout viníky. Pokud vedoucí o sikane věděli, dala bych to k soudu. Ženský reste problém kde je, pokud se děcka neumíte zastat, psycholog mu nepomůže. Jako chudáci deti některý rodice mr svou nečinnosti dostávají. Ja bych vedoucímu ukázala kdo teď bude 5 x denně brecet.!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
29.7.13 15:11

Hlavne aby to byl dobrý psycholog, ten to nahlásí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 15:27
@123l píše:
Přečtěte si neco o sikane. Tam sebevědomí opravdu nejde udržet. Musi se zakročit a postihnout viníky. Pokud vedoucí o sikane věděli, dala bych to k soudu. Ženský reste problém kde je, pokud se děcka neumíte zastat, psycholog mu nepomůže. Jako chudáci deti některý rodice mr svou nečinnosti dostávají. Ja bych vedoucímu ukázala kdo teď bude 5 x denně brecet.!!!

vedoucí to zametou pod koberec… díte se jim musí postavit a nenechat se, jinak s tím žádny dospelí nic neuděla. to je kruta realita, pokud si dospelej došlapne na toho nevychovanýho spratka tak pak ten šikanovanej schyta znuvu a ještě víc :roll: nesmí se nechat, klidne bych prcka dala na nejaký kontaktnejší sport, pak si každej rozmyslí zda ho budou šikanovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
29.7.13 16:55
@123l píše:
1. Nahlasit a nechat prověřit sikanu 2. Nechat prověřit nečinnost vedení tábora 3. Se synem okamžitě k psychologovi, aby následky byly co nejmenší.Chudák kluk, ja bych bez mobilu kluka nepustila nikam. Chuderka 5 x denně brečel a byl obětí šikany a vedoucí ti tvrdí ze to tam nedával? Ver synovi buhvi co se tam vsechno dělo. Lidi věřte svým dětem a lepe je chrante.

No syn právě říká, že ho nikdo nešikanoval, jen na něj byli kluci hnusní a zase nezapadl, že vedoucí byla moc hodná, že se o něj starala, v polovině tábora mu nabídli, že může do jiného oddílu, ale to on nechtěl… On teda brečel i ve škole…doma občas tady, ale učitelky říkají, že je hodně citlivý, teď ta vedoucí..tak jsem myslela, že by pomohla nějaká psycholožka. Já si myslím, že syn brečí a tím se vyrovnává s kryzovýma situacema, ale 5× denně je fakt hodně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
29.7.13 17:00
@mladákarotka píše:
vedoucí to zametou pod koberec… díte se jim musí postavit a nenechat se, jinak s tím žádny dospelí nic neuděla. to je kruta realita, pokud si dospelej došlapne na toho nevychovanýho spratka tak pak ten šikanovanej schyta znuvu a ještě víc :roll: nesmí se nechat, klidne bych prcka dala na nejaký kontaktnejší sport, pak si každej rozmyslí zda ho budou šikanovat

Kontaktnější sport myslíte nějaké bojové umění?…To odmítá, nabízím mu ho od 3 třídy…říká, že se prát nechce :(
Jinak, syn říká, že pár kluků poslali domů z jeho oddílu jel jeden, ten co ho nejvíc schazoval…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 18:23
@vestr01 píše:
Kontaktnější sport myslíte nějaké bojové umění?…To odmítá, nabízím mu ho od 3 třídy…říká, že se prát nechce :(
Jinak, syn říká, že pár kluků poslali domů z jeho oddílu jel jeden, ten co ho nejvíc schazoval…

nemusí to byt bojové umění, treba basket, americky fotbal..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
3.8.16 09:08

Dobrý dětský psycholog

Oživuji diskuzi. Hledám pro syna (10 let ) rychle nějakého psychologa, klidně i soukromého. Syn má PAS - Aspergerův syndrom. Jsme objednaní do SPC, ale bohužel tyto termíny jsou pro nás hrozně dlouhé, jdeme až v lednu. Syn se teď výrazně zhoršil a hlavně není spokojený, do školy se netěší. Ráda bych školu změnila, ale nevím moc jakou mu najít.
Děkuji moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7862
3.8.16 10:18

@Katerina5 ahoj,mrkni sem http://www.psychoterapie-andel.cz
Chodil tam známých syn, i kamarádka.. kdyztak tam zavolej, řekni co přesně potřebuješ a oni ti už někoho doporučí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama