Dětský zubař - Ostrava, Havířov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ringle
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 21.02.17 13:34
Dětský zubař - Ostrava, Havířov

Naše zubařka ukončila ze dne na den svou činnosti a my nemůžeme za žádnou cenu sehnat nového zubaře. Na RBP mi jen řekli, že žádný zubař z Karviné nepřijímá nové pacienty. Máte někdo tip na dobrého zubaře pro děti a přijímá nové pacienty???

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 14:03

@Ringle pokud můžeš i v ově, tak Dental detail - Na Hradbách 18.. ale musíš přejít i jako dospělá.. za děti se neplatí..

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 1 inzerát 21.02.17 14:13

Mý jezdíme do šenova do fajnezuby

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 21.02.17 14:16

@Ringle, ještě bych zkusila stomatologickou komoru, tam by ti měli říct, kteří zubaři přímají. My máme zubařkau na Poliklinice v Hrabůvce, ale ta neprijmá, má plno, ale celé patro jsou zubaři, tak zkus…jo a perfektní je Hýl, měli jsme ho na záskok a nemít tu naši, pokouším se děti dostat tam… :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 14:23

@MarieP to jsem zkusila já, doporučili mi dr, ten mi řekl, že na pojišťovnu nedělá a že plomba vyjde cca na 4 tis :mrgreen:

Sisi666
Kecalka 338 příspěvků 21.02.17 15:46

Taky by mě zajímalo, nikde neberou a když už se podaří tak jal slyší celou rodinu tak nemají místo..Ale hlavně zubaře, kterýmu se neplatí každá návštěva tisíce a je šetrný a dá bezproblému i injekci jak je potřeba 8o. Dceři v Karviné trhala 3 zuby, kvůli rovnátkům a bez injekce jí to rvala..tak už tam nechodíme

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 21.02.17 16:12

@martina.se, ato se vyplatí :mrgreen:
Jako dneska sehnat zubaře a logopeda, toť nadlidský výkon… :zed:

velbloudice
Kecalka 319 příspěvků 21.02.17 19:40

Www.vitaldent.cz, tam by měli brát…

velbloudice
Kecalka 319 příspěvků 21.02.17 19:40

Www.vitaldent.cz, tam by měli brát…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 08:55
@MarieP píše:
@martina.se, ato se vyplatí :mrgreen:
Jako dneska sehnat zubaře a logopeda, toť nadlidský výkon… :zed:

je to neskutečné.. sháněla jsem téměř rok a půl, než jsem sehnala.. podmínkou bylo, abych přešla aji já… ale nakonec mam :dance:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 08:59
@Sisi666 píše:
Taky by mě zajímalo, nikde neberou a když už se podaří tak jal slyší celou rodinu tak nemají místo..Ale hlavně zubaře, kterýmu se neplatí každá návštěva tisíce a je šetrný a dá bezproblému i injekci jak je potřeba 8o. Dceři v Karviné trhala 3 zuby, kvůli rovnátkům a bez injekce jí to rvala..tak už tam nechodíme

u nás třeba za trhání neplatím, neplatím nikdy ani umrtvení, a dají mi ho aji k vrtání. Ale plombu zacvakám, naposledy za 2 zuby 2 tis..

Sisi666
Kecalka 338 příspěvků 22.02.17 22:14

@martina.se
:mrgreen: ted jse sestřenka ta zas platí jen za jednu plombu 2.000kč..Strašné, většina lidí si spíš k zubaři nemůže dovolit chodit, ty ceny jsou hrozné..Já tu měla zubaře, ale za rok jsem tam nechala přes 20.tis.,rozvrtal mi všechny zuby a to jsem u svojí zubařky, kterou jsem měla od dětsví měla naplánované jen 3 blomby a tu mi dodělal celé zuby..pak jsme přešli k té zubařce co se jí děti bojí a ted jen hledat a hledat..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >