Diagnostická váha SilverCrest Lidl

444
26.7.15 22:07

Diagnostická váha SilverCrest Lidl

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s diagnostickou váhou z Lidlu? Docela mě v letáku zaujala, ale tahle značka mi nic neříká, tak nevím, jestli ji mám koupit a nebo se raději podívat po nějaké osvědčené značce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48447
26.7.15 22:27

Tak Silvercrest je znacka, pod kterou prodava Lidl. Jejich diagnostickou vahu teda nemam, jen obyčejnou digitalni, a ta slouží skvele uz několik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.15 18:00

Váhu jsem si dnes koupila a jsem s ní spokojená…jen mě trochu zaráží, že by se neměla používat během těhotenství - je to opravdu nevhodné nebo to jen zkresluje hodnoty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Otakar Z.
27.7.15 18:08
@alex0007 píše:
Váhu jsem si dnes koupila a jsem s ní spokojená…jen mě trochu zaráží, že by se neměla používat během těhotenství - je to opravdu nevhodné nebo to jen zkresluje hodnoty?

Je to kvůli plodové vodě, údaje jsou zkreslené.

• Nahlásit
  • Citovat
27.7.15 18:12

Ale nebezpečné to není, je to tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Otakar Z.
27.7.15 18:14
@alex0007 píše:
Ale nebezpečné to není, je to tak?

Rozhodně není.

• Nahlásit
  • Citovat
27.7.15 18:24

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
9.2.16 14:49

váha se rozbila

Ahoj chtěla bych se zeptat těch, kteří váhu koupil, zda stále funguje dobře. Vážila celé těhotenství a teď zhruba po půl roce už nefunguje. I po výměně baterie se prostě nespustí. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
9.2.16 18:21

Zkuste reklamovat, je na to 2 roky záruka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
15.3.17 13:53

Teda já ji mám a je úplně na nic. Zvážím se 3× a ostanu váhu +-15kg, navíc je na čísla blbě vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 13:55
@jakanas píše:
Teda já ji mám a je úplně na nic. Zvážím se 3× a ostanu váhu +-15kg, navíc je na čísla blbě vidět.

Tyhle váhy jsou všechny na hov..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
15.3.17 14:18

Ta digi co jsme měli předtím byla dobrá… dokud na ni synovi nespadla 5kg činka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 15:22

Nene nekupovat :) mám doma osobní váhy z Lidlu Silvercrest a váží špatně, u stěny nebo nábytku když je položená tak vážím o 1kg mín, když jí dám doprostřed místnosti tak vážim o kg víc a nebo dokonce o 3kg víc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13
24.3.17 20:35

NEkupovat!!

Přesně jak se píše v diskuzích. Co přendání na jiné místo, to odchylka v průměru o 1kg. A když se zvážím po jídle a 2 pivech, jsem o 0,5kg lehčí. Pro někoho super stav, ale asi to bude v rozporu s realitou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama