Krk - fotografie, rady

3367
26.7.15 11:33

Krk - fotografie, rady

Ahojky,

máš škaredý krk. Mám tam takové rýhy, na krku dvě a potom ještě nad klíční kostí a pod ní také viz foto. Nevypadá to hezky. Je mi 31 let, obličej mám bez vrásek, až na ten krk. Tohle jsou fotografie z loňska. Nyní mám o 5kg méně a druhá brada už zmizela, ale rýhy jsou tam stále. Neznáte nějaké cviky, masáž, kosmetičky, co si s tím poradí.

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26152
26.7.15 11:45

Starší dámy nosívaly šátky a rukavičky…neřadím tě tím do kategorie „starší dáma“, to vůbec ne!!akorát kůže na krku a rukou stárne rychleji a fakt se s tím toho moc dělat nedá…snad jen promašťovat a hydratovat.
A rýhy (méně či více viditelné) má na krku každý. Kůže musí být volnější, aby při záklonu nepraskla. Máš to jako s lokty nebo koleny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
26.7.15 11:55

Nejdřív si asi nechej vyšetřit štítnou žlázu. Jinak jediné řešení je asi plastika a volnou kůži nechat odříznout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3367
26.7.15 12:01

@Malaga já si myslím, že s tím asi nic nepujde, mám to od mala :-( ale zhoršuje se to.

@krakatice proč myslíš štítnou žlázu? Tu bych měla mít v pořádku. Na kontroly jsem chodila a vychází to dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
26.7.15 12:22

@Mallorka Podle mě máš úplně normální krk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3367
26.7.15 12:24

@LucaLuca to děkuji, vědu z toho nedělám, ale jen mě zajímalo, jestli se to dá nějakými cviky třeba vypnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
26.7.15 12:29

@Mallorka To asi ne. Jen zpevňující krémy (nečekej zázraky). Jen se mi zdá, jako bys v jedné té rýze byla méně opálená a že to je více vidět, tak bych si lehla na chvíli na sluníčkou se zakloněnou hlavou, abych byla všude stejně opálená.
Jinak já si dávám SPF 30 na obličej, krk a dekolt od jara do podzimu a vlastně si tyto partie neopaluji skoro vůbec. Opalování také kůži nepřidá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
26.7.15 15:23
@Mallorka píše:
@krakatice proč myslíš štítnou žlázu? Tu bych měla mít v pořádku. Na kontroly jsem chodila a vychází to dobře.

no protože to vypadá jako struma, takže bych prvně zkusila zjistit příčinu a pak řešit kosmetické efekty. Krémy s tímhle moc nepomůžou a cvičení taky ne (teda pokud to není celkovou nadváhou).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3367
26.7.15 15:31

@krakatice tak hubená nejsem, ale velká nadváha to taky nebude. Měla jsem to i dřív.

@LucaLuca opaluji se jen se zakloněnou hlavou, ale prostě ta část se mi neopaluje a nevím proč. Vždy tam mám bílý pruh :-(. mám prostě části na těle, který se mi neopalují a pak ty, který zhnědnou během pěti minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
26.7.15 15:36

@Mallorka no proto mě jako první napadla ta struma - protože na fotce nijak otyle nevypadáš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3367
26.7.15 15:43

@krakatice koukala jsem na google obrázky a tu strumu nemám, to vypadá jinak. Právě to podle mě udělalo opticky to, že tam mám bílý pruh, jak říkala LucaLuca. Jenže mám asi divnej pigment. V těhotenství se mi udělala pigmentová maska, doteď mám knír, pod krkem se mi neopaluje kůže, ruce a na prsy mám dočervena, břicho do hněda, nohy se mi neopalují vůbec. Hodně zvláštně v létě vypadám, asi jak zebra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
26.7.15 16:20

@Mallorka Tak tím spíš bych se mazala vysokým faktorem už od jara, abych neměla opálené jen něco. Samozřejmě se opálíš o při pochůzkách po městě, ne jen cíleným opalováním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3367
26.7.15 16:47

@LucaLuca já se mažu 50, jenže někdy zapomenu. Jen se chci zeptat, přes tu 50 ale zhnědnu také, ne? Akorát se víc chráním a možná za dýl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
26.7.15 17:57

@Mallorka Taky zhnědnu s tou 30. Ale samozřejmě míň a za delší dobu. Ale klid, zkoumala jsem fotky podrobně, ale v běžném kontaktu tě nikdo nezkoumá. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama