Diazepam a zubař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:27
Diazepam a zubař

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je možné si vzít Diazepam před tím, než půjdu k zubaři na čištění a vyplnění kanálků?
Mám děsnej strach, jsem poseroutka a tak hledám vše možné, co by mi pomohlo od strachu.
Omlouvám se za anonym, ale stydím se. :oops: :(

Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 11:34
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je možné si vzít Diazepam před tím, než půjdu k zubaři na čištění a vyplnění kanálků?
Mám děsnej strach, jsem poseroutka a tak hledám vše možné, co by mi pomohlo od strachu.
Omlouvám se za anonym, ale stydím se. :oops: :(

Mě se doktor vždy zeptá jestli si chci užít anebo zda má píchnout injekci. :mrgreen:

Ze zákona máš nárok na bezbolestné ošetření. Na druhou stranu je při čištění kanálků potřeba zachovat jistou citlivost, aby věděl(a), že už ťuká do živé tkáně. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:37

@Průzkumník Já vím, injekci si dát nechám, bez tý to nedám, ikdyž mi ji nikdy zubař žádný nemusel ještě dávat, tak mám strach i z ní, jestli ta aplikace injekce bolí?Ale ten Diazepam jsem myslela na uklidnění, abych byla ,,lehce oblbnutá" jsem poseroutka.Ale zase nevím, jestli se ten Diazepam muže kombinovat pak s tou injekcí? :think:

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 9 inzerátů 04.04.19 11:38

Já bych tedy před tím nic nebrala, zubař Vám určitě píchne injekci, tak Vás nic bolet nebude. Také jdu kolikrát se strachem, ale říkám si, že mi tam vždy pomohli. Dokonce jsem jednou musela i navštívit pohotovost a tam jsem teda měla strach obrovsky, podle toho co slyším od okolí, že tam se s nikým nemazlí. A kupodivu paní doktorka i se sestřičkou byly hodné a pomohly mi, během chvilky jsem odcházela a žádný hrůzostrašný zážitek z toho nemám. Hlavu vzhůru :kytka:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 11:40
@Anonymní píše:
@Průzkumník Já vím, injekci si dát nechám, bez tý to nedám, ikdyž mi ji nikdy zubař žádný nemusel ještě dávat, tak mám strach i z ní, jestli ta aplikace injekce bolí?Ale ten Diazepam jsem myslela na uklidnění, abych byla ,,lehce oblbnutá" jsem poseroutka.Ale zase nevím, jestli se ten Diazepam muže kombinovat pak s tou injekcí? :think:

Hele poseroutko, hlavně si vem plínu. :mrgreen:

Už tě štípla včela nebo vosa? Tak injekce je v pohodičce. :kytka:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 11:40
@lucielorenc píše:
Já bych tedy před tím nic nebrala, zubař Vám určitě píchne injekci, tak Vás nic bolet nebude. Také jdu kolikrát se strachem, ale říkám si, že mi tam vždy pomohli. Dokonce jsem jednou musela i navštívit pohotovost a tam jsem teda měla strach obrovsky, podle toho co slyším od okolí, že tam se s nikým nemazlí. A kupodivu paní doktorka i se sestřičkou byly hodné a pomohly mi, během chvilky jsem odcházela a žádný hrůzostrašný zážitek z toho nemám. Hlavu vzhůru :kytka:

A plíny s sebou. :mrgreen:

unuděná
Kelišová 7381 příspěvků 04.04.19 11:48

Na čištění kanálků jsem byla 6×, pak výplň. Nic extra příjemného, ale na druhou stranu vydržet se to dá v pohodě, srovnatelné s vrtáním kazu. Neplaš, ani doktor nemá zájem, abys mu tam řvala, cukala se a fňukala ;)

Pipet
Generální žvanilka 24250 příspěvků 04.04.19 11:51

Na čištění kanálků je nejhorší mít takovou dobu otevřenou pusu. Při vrtání trpím víc :lol:
Nic bych si nebrala a ve dveřích přiznala, že se bojíš. :hug:

Váš příspěvek
Reklama