Dietní recepty, co vaříte?

7.11.19 20:27

Dietni recepty co varite

Ahoj maminky chtela bych se zeptat jake varite jidlo kdyz cvicite a snazite se zpevnit postavu? Mam doma panenku lososa ale nwm co z toho aby to bylo dietni cenim kazdou radu moc dekuji za odpoveď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6952
7.11.19 20:29

Panenka lososa??? co to je??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14300
7.11.19 20:39

Co je to panenka lososa??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
7.11.19 20:44

Já myslím, že mezi chybí čárka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1551
7.11.19 20:46

Lososa pecu v troube jen s morskou coli, peprem citronem, vic nezdrAva ale vyborna je k nemu teryaki omacka s ryzi, pak marinuji tri dny v lednicce v ginu, to je mnamka, jinak davam nekdy do testovim se spenatem, nebo tataracek, ale nebavi me to skrabat :) z veproveho nevarim, jen obcas si dame koleno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15092
7.11.19 21:25

Tak ono záleží co to znamená dietní recepty. Pokud myslíš dietní, jako kvůli zdravotním důvodům, tak se vaří jinak, než dietní kvůli hubnutí. Předpokládám, že myslíš to druhé. Já normálně dám pečící papír na rozehřátou pánev a na to lososa, který je osolený a opepřený, případně posypaný tymiánem nebo oregánem a udělám ho na troše oleje. K tomu orestovanou zeleninu - listový špenát, fenykl, lehce podušenou mrkev, červenou řepu, nebo jen ledový salát. Já ve většině případů používám jako přílohu kousek žitného chleba, ale můžeš jen se zeleninou či zase dát trochu brambor, nebo se zeleniny a kuskusu/bulguru nebo těstovin udělat salát a k tomu udělanou rybu.

S panenkou neporadím, toto u nás připravuje manžel, ale klidně bych udělala i svíčkovou, jen zeleninu bych nezahušťovala moukou, ale jen rozmixovala a případně zjemnila kokosovým mlékem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11852
11.11.19 18:52

@NellinkaNella ja jsem v lednu zalozila skupinku domaci krabickova dieta a kazdy den pridavala celodenní jidelnicky, zkus se mrknout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama