Díra v zubu, plomba a bolest

K97
130
29.7.21 19:18

Díra v zubu, plomba a bolest

Dobrý den, dnes jsem byla na vrtání hlubokého kazu na dolní levé stoličce. Udělala se mi v ní díra před 2-3 měsíci, mezitím mi zemřela zubařka a já marně hledala novou.. zub mě nebolel, jen když se mi do díry dostalo jídlo nebo sladké/studené tak to zabolelo ale odeznělo to.. dbala jsem na zvýšenou hygienu a vždy si to po jídle snazila vsude cistit a vyplachovat.
Dnes jsem konečně poprvé byla u nové zubařky. Zub mi odvrtala bez injekce, nechtěla jsem ji, ale chvílema mě to vrtani dost bolelo. Prý se nedostala k nervu takže by to nemělo být na kanálky, ale jen na tu plombu. Dala mi bílou plombu, zub vypadá fakt jako můj, práce je to hezká, nepoznala bych, že tam je něco zadělané. Odcházela jsem od ní a říkala, že tomu dava 14 dní že zub může být citlivý, ale že si myslí, že komplikace nebudou. Vše bylo Ok ale do hodiny mě začal bolet.. pak jsem doma usnula a přestalo to, najedla jsem se a stridave mě to zase bolí.. :? je to tím vrtanim nebo čím? Nepamatuju si, že by mě to někdy po plombovani bolelo.. mám si vzít prášek nebo vydržet? Trochu mě začala bolet i hlava vlevo, to bude asi od toho.. V pondělí jedu na dovolenou (říkala jsem jí to) a jí začíná ve stejný čas dovolená, takže načasování super, pokud by to nebylo Ok.. :roll: :( dekuju za rady jestli vydržet, vzít prášek nebo by to mohlo být na ty kanálky.

PS: na skus ani na poklep to nebolí, spíš když je ten zub takhle “v klidu” tak to je taková neprijemna bolest..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8483
29.7.21 19:27

Je to podrážděné, mě občas pobolívá i týden vrtaný zub

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
29.7.21 19:34

U bílé plomby naprosto normální stav

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8352
29.7.21 19:34

Vydrz, mne se ted na chvilinku ozval zub po trech tejdnech od plneni. Zanicenej nerv by Ti fakt nedal pokoj v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat