Diskuze, které nás zajímají, ale zakladatel se už neozval

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34101
7.5.26 07:45
@Dahlia0409 píše: Více

Často i slepice :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12662
7.5.26 08:50
@Klopotkova píše: Více

Taky takove mam, kde tu resi treba zdravotni problemy, maji ji k lekari, kolikrat si rikam jak dopadli..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16484
7.5.26 08:55
@arinecka píše: Více

Ano, pardon :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21558
7.5.26 08:58
@arinecka píše: Více

„Diskuze“ je od slova diskutovat, ne kritizovat. ;)
Já se těm zakladatelkam nedivím, že se na to vykašlou. Sama bych tady diskuzi se svým problémem nikdy nezaložila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
451
7.5.26 09:11

Já jsem u takových témat vždycky zvědavá, jestli z toho byl nějaký závěr, jak to dopadlo. Pak nad tím ještě dlouho přemýšlím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107112
7.5.26 09:11
@Černá Madonna píše: Více

Jj, dalo by předpokládat, že když založím diskuzi budu se jí nějak věnovat a reagovat.
Dost lidí tu má nějaký psychicky problém

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16484
7.5.26 09:11
@malákráličice píše: Více

Tak nekdy je kritika i na miste, ale evidentně se to nesmí delat :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107112
7.5.26 09:14
@malákráličice píše: Více

U některých diskuzi, které přitahují zdejší agresivní typy se tedy taky nedivím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34101
7.5.26 10:31
@malákráličice píše: Více

Ale i to patří do diskuze. Tak to prostě je :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
7.5.26 11:00

Taky me to stve, kdyz clovek investuje cas a energii do nejake diskuse s dobrym umyslem nekomu poradit a dotycny uz se pak neozve. O to vic si vazim zakladatelek, ktere se nenechaji odradit nesouhlasnymi nazory. Napriklad kauza Krowky na svatbe nebo Deka u rybnika :mrgreen:, tam se holky fakt drzely, i kdyz dostaly slusnou sodu. Pak si taky vybavuji diskusi Bozuzu nebo jak to bylo, ktera otehotnela s manzelem sestry, ktere tehotenstvi nebylo prano. To byla jedna z fakt ikonickych diskusi tady. Akorat si z ni ta pani moc neodnesla, kdyz pak zakladala novou, ze se rodine nechce hrat komedie o Vanocich. Nebo pamatujete tu diskusi, jak zakladatelka smirovala konverzaci chlapa s milenkou na tabletu a milenka se pak objevila i v diskusi? Sandra, pokud si vzpominam. Tak tahle zakladatelka byla taky drzak, hodne nas to s ni prozivalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21558
7.5.26 11:16

@Klopotkova to byl podle mě troll. Krom té vrtačky, nepsala dokonce, ze v 7. měsíci vykopla dveře?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
7.5.26 11:24
@malákráličice píše: Více

Jo, takova Xena. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107112
7.5.26 11:34
@Silverine247 píše: Více

Tu poslední si pamatuju, zajímalo by mne, jak to dopadlo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
7.5.26 11:59
@malákráličice píše: Více

Nebyl. Pokud bys tu diskuzi četla do konce, tak tohle bys nemohla napsat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
7.5.26 12:12
@Klopotkova píše: Více

Vzpomenes si prosim, jak se ta diskuse jmenovala? Priznam se, ze jsem ji do konce necetla, prisla mi strasne absurdni. Ale rada doctu, jestli se ji podari najit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová