Dítě 2roky z ničeho nic odpadne

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
224
22.11.21 13:00

Dítě 2roky z ničeho nic odpadne

Ahoj, zkusím se poptat tady.
Kamarádka má syna (2roky). Už nějakou dobu ji odpadava. Třeba sedí, kouká se na pohádky a z ničeho nic ji odpadne. Příčina je pořád neznámá. Čeká je ještě Neuro a Kardio ale doktor ji řekl že to mívají děti a že do 3let věku. ŽE by se mu to mělo upravit samo a měl by být pořádku. :think: úplně si nejsem jistá tím že by to mělo být v pořádku :think: moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27558
22.11.21 13:03

Jak jako odpadne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
22.11.21 13:03

Já znala jednoho takového chlapečka co vždy usnul na výletě když byl zrovna u tatnínka na ramenou (na koni). Výlet prostě probíhal, tatínek šel, chlapec tak do 3 let byl schopný takhle usnout na taťkově hlavě. Prostě malé děti usnou rychle a skoro všude když si jejich tělo řekne že to potřebujou. Tomu chlapci už je 15 a je úplně v pořádku, už neusíná přes den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 13:05

To se stavalo neteri, diagnostikovana epilepsie, dostala leky a v puberte se „uzdravila“, preslo to, je bez leku, bez zachvatu a ma i ridicak

• Citovat
  • Nahlásit
6482
22.11.21 13:08

Podle mě epilepsie. Neuro si vydupat co nejdříve. Epilepticky záchvaty jsou velice náročný pro mozek a může to udělat sakra neplechu, takže co nejdřív diagnóza a leky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
22.11.21 15:20

@pikola Prostě sebou praskne a nedycha. Musí ho probírat vodou nebo pod :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
22.11.21 16:10
@Sarka334 píše:
@pikola Prostě sebou praskne a nedycha. Musí ho probírat vodou nebo pod :(

Ať se to pokusí natočit,, když se toto stane tak okamžitě volat rychlou. Fakt to není sranda. co nejdřív dostat dítě na neurologii, včera bylo pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
22.11.21 16:45
@Anonymní píše:
To se stavalo neteri, diagnostikovana epilepsie, dostala leky a v puberte se „uzdravila“, preslo to, je bez leku, bez zachvatu a ma i ridicak

Epilepsie je prý vyloučena 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
22.11.21 17:22
@Sarka334 píše:

Píšeš, že čeká na vyšetření neurologa, tak jak může byt epi vyloučena?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 19:19
@Sarka334 píše:

to snad vylouci az vysetreni na neurologii, ne? kazdopadne drzim palce, neter prave taky odpadala takto - kratka ztrata vedomi a druha horsi moznost, ktera se nastesti vyloucila byl nador na mozku

• Citovat
  • Nahlásit
224
22.11.21 19:27

@Pidulka1991 Tohle mi napsala dnes když jsem jí to psala. Prý už jednou byla když se jí to znovu stalo že jí odpadl. Což bylo cca týden zpět. Tak se vezl a tam mu dělali prej vyšetření. Ale po svátcích jí prej řekli st přijde znovu na vyšetření že termín nemají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
22.11.21 20:11
@Sarka334 píše:
@Pidulka1991 Tohle mi napsala dnes když jsem jí to psala. Prý už jednou byla když se jí to znovu stalo že jí odpadl. Což bylo cca týden zpět. Tak se vezl a tam mu dělali prej vyšetření. Ale po svátcích jí prej řekli st přijde znovu na vyšetření že termín nemají :nevim:

Kde to byla??? Jaki stejný zachvaty měla v dětství svagrova a epi to byla. Pry seděla na nočníku a zničehonic spadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 20:18

Měla sem jako malá to samé po lehkém otresu mozku. Asi v 5 sem uklouzla v bazénu. Do nějakých cca 10 let sem sebou kolikrát někde flakla. Proste sem šla nebo seděla a najednou se složila. Jezdili jsme po všech čertech na různá vyšetření a nikdy nic nenašly. Pak už nás kontrolne posílali jen na specializovanou kliniku do Prahy na EEG, 4×do roka. Přešlo to samo. Teď je mi přes 20 a kromě nízkého tlaku a občasného zatmění před očima, když rychle vstanu nemám žádné následky. Do dnes nikdo neví, čím to bylo. Okolí si tenkrát zvyklo, že se tak dvakrát do týdne slozim. Dali mi nohy nahoru, mokrej hadr na hlavu a za 20 minut sem byla zase fit. Jako dítě sem to brala jako normální věc. S kamarády sme se tomu smáli. Třeba to bude něco podobného. Každopádně držím palce, aby to nebylo nic vážného. Anonym z důvodu zdravotních informací.

• Citovat
  • Nahlásit
224
22.11.21 20:19

@Pidulka1991 byla v Plzni ve fakultce myslím:) teď jsem ji psala ať zváží i jiné doktory i soukromé. A uvidí co jí řeknou jinde a hlavně aby šla hned a ne po svatkach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
22.11.21 20:22

Jako top je thomayerova v krči nebo motol, ale jestli se ji chce do Prahy, ale jezdí tam z celé republiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat