Tříleté dítě nevzali do školky. Tipy na skupinku Kroměříž a okolí

29
30.8.25 15:34

Dítě 3 roky nevzali do školky - tipy pro Kroměříž a okolí

Nevzali nám do pěti školek dceru - 3 roky, kvůli věku, že je přetlak… Máte v okolí Kroměříže tip na nějaké dětské skupiny, kluby, kam se dá dostat a školkovné nestojí skoro celou výplatu? Nemusí jít o klasickou náhradu školky x hodin denně. Spíš je malá hodně ráda v dětském kolektivu, tak aby si našla kamarády, vyhrála si…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.8.25 15:54

Mateřské centrum Klubíčko, možná by ji vzali i v jeslích, Vrchlického ulice, další byli na Chropyňske ulici. Soukromá školka na Malém Valu.
A myslím, že kecaš a něco jste nesplnili. Protože školky v KM trileťaky vzali, i některé dvouleté děti.

  • Citovat
  • Upravit
29
30.8.25 15:59

Milý anonyme - „díky“ za obvinění ze lži, v daných školkách nám jako důvod řekli - přetlak, děti ve věku 3 let nebereme. Nejsme přímo z Kroměříže, ale z menší obce na Kroměřížsku, kde fakt skupiny ani podobné instituce nejsou, takže proto se ptám na okolí Kroměříže, kde je větší pravděpodobnost, že něco takového fungovat bude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.25 16:00
@Baru11 píše: Více

Ani ve spádové školce?

  • Citovat
  • Upravit
65453
30.8.25 16:05
@Baru11 píše: Více

a byla jsi u řádného zápisu? Že to řešíš až ted.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
30.8.25 16:16

@vokishka byla, jinak bych neměla ta oznámení o nepřijetí. :) Pro malou jsme měli i variantu jedné dětské herny s výukovým programem, dvakrát týdně, ale prostory, kde se měla konat někdo ohledně nájmu někdo přeplatil (přišlo nám teď oznámení, že to nebude), tak řeším náhradní možnosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
30.8.25 16:17

Ani ve spádovce - tam jsme byli jako první, v Morkovicích. Tam nám rovnou ředitel řekl, ať s tím nepočítáme, že jsou spádovka a na tříleťáky se nejspíš nedostane…a nedostalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.25 19:48
@Baru11 píše: Více

Tak snad skoro každá školka je pro někoho spádová.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin