Dítě málo spí a je otravné

3399
24.6.15 09:45

Dítě málo spí a je otravné

Ahoj holky, náš malý 14.měs. chlapec chodí pozdě 22-23hod. spát a kolem 6:30-7hod. už je vzhůru. Odpoledne spí od 12 do 13:30. Celý den je otravný, nic ho nebaví, žádné hračky, žádné hraní si s ním, nebaví ho ani procházky venku v kočárku, prostě nic. Už nevím co s ním mám dělat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
24.6.15 09:49

Dávej ho spát dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
24.6.15 09:56

Dříve prostě neusne..řve a řve do té 22.hod. Já mám klid až v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
24.6.15 10:01

Tak záleží, jak ho dáváte spát. Jaké před tím děláte činnosti atd. Uspáváš nebo usíná sám? Nemůže chodit spát takhle dlouho, jde vidět, že je nedospalý. Víc spí i můj dvouletý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
24.6.15 10:11

Nam docela pomaha masaz nozicek pred spanim, jinak to znam, dcera taky spala malo, nic jsme s tim nenadelali, casem si zvykla a protivna uz neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4593
24.6.15 10:30

Radu nemam, jen ze v tom nejste sama. Syn kdyby spal hodinu a pul v kuse pres den, tak otviram sampano.. Ted si dal u prsa svoji desetiminutovku a za tri hodiny si da dalsich 10 minut :zed: Chce se mi z toho brecet, rada bych jednou v klidu uvarila :jazyk: Je ale jeste maly ma 10 mesicu, ale spi blbe od 3 tydnu. Jen ve 2 mesicich male zlepseni a ted zas tohle. V noci spi cca od 21-6 a budi se cca po hodine a pul. :nevim: Asi jen vydrzet a rikat si zitra se to zlepsi :kytka: Nastesti protivnej je kuli zubum, za mesic se mu prorizlo 5 :jazyk: jinak jsem nevedela ze ho mam a dost ho zabavila starsi dcera (3r) a vyhral si treba s petlahvi, nebo s nadobim na vareni. Ted je to ale pekny zahul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4593
24.6.15 10:32

@milai vse nejlepsi k narozkam :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
24.6.15 10:35

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 22:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
24.6.15 10:36

U nás taky tak, ale malýmu rostou zuby. Doufám, že až mu dají pokoj, bude zase hodný chlapeček. Teď mu přezdíváme malinkatý ďábel. Prcek tak spí odjakživa? Netrápí ho taky zuby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
24.6.15 11:36

Tak řeknu Vám že to pozdní spaní má asi od 8.měsíce-ale to spával přes den 2krát po 2 hodinách a ráno si přispával tak do 8.hod. což mi vyhovovalo, teďka už spí jen tu hodinu a půl přes den. Zuby mu lezou už od 4.měsíce, zbývají mu poslední 2 stoličky, tím to nebude že pozdě chodí spát. Usíná sám v postýlce s plenou v ruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
24.6.15 11:44

@LLenule111 taky jsem mam doma nespavce. celkove je vecer hodne aktivni, asi sova po me. od miminka chodil vecer spat hooodne pozde, v noci teda spal dobře. asi od 8mes téměř nespal přes den, vecer usinal jako tvůj mezi 22-23hod, zato vychrupkaval do osmi. pak zas bylo obdobi, kdy jsme byli vzhuru v noci, třeba od 2 do 6 jsme si hrali, neusnul by ani za nic. ted je mu rok a pul, mame super obdobi, tuk tuk, spat chodi před 22hod a spi krasne celou noc az do osmi. takze jen rikam, ze obdobi se ruzne meni a nekdy je hur, nekdy lepe, vydrz!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama