Dítě spadlo z postele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 20:24
Dítě spadlo z postele

Taky se vám někdy stalo, že vám dítě spadlo z postele? Můj 7 měsíční drobeček spadnul. Chvilku plakal, ale na ruce se po chvilce uklidnil, smál se a jako by se nic nestalo. Pořád ho kontroluji, řekla bych, že mu vůbec nic není, ale já sem z toho úplně na prášky :( :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 27.01.19 20:26

tvoje starosti na mojí hlavu … :roll:

Aduš8
Závislačka 3377 příspěvků 27.01.19 20:26

Roční mi minulý týden spadl naznak z gauče. Chvíli plakal, pak se uklidnil. Těch pádu ještě bude hodně. Až začne chodit kolem nábytku, bude padat dozadu, než se to naučí. Bude to v pořádku :kytka:

Lychee13
Závislačka 3125 příspěvků 27.01.19 20:28

Jo spadl. V roce. Já jsem seděla přímo vedle něj a manžel stál úplně před ním a stejně spadl rovnou na čelo. :zed:

Medičkaa
Kecalka 263 příspěvků 11 inzerátů 27.01.19 20:29

Hlavně klid! Taky jsem si myslela že se mi to nikdy stát nemůže a syn mi zbuchnul v noci z postele už v 5. měsíci :( nebyla jsem na to pyšná ale nic mu nebylo. No z jaké výšky spadnul? Jaká podlaha je pod postelí? Nezvracel? Co oči, zornice jsou symetrické? Reagují zúžením když do oček posvítíš? Pokud máš opravdu pochybnosti nebo by třeba zvracel, choval se divně, určitě nech zkontrolovat syna na pohotovosti. Pokud tam nepojedeš, nechala bych ho spát tu noc u sebe v posteli a pravidelně ho kontrolovala.

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 27.01.19 20:30

To se stane ani nevíš jak ,počkej až začne chodit to bude teprv „sranda“

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 27.01.19 20:37
@Anonymní píše:
tvoje starosti na mojí hlavu … :roll:

No ty seš hrdinka :potlesk: Zakladatelko, tohle se stane snad každýmu. Je to šok pro oba, ale jestli je v cajku, tak se přes to přenes. Přijdou horší pády.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 27.01.19 20:39

Taky se mi to stalo,u prostřed­niho syna,chudák mi zuchl z dost vysoký postele(jakože mě přímo vysoký,ale tak 60vm měla) přímo na dlažbu,v 8m :( a naštěstí ok. Neboj,děti jsou gumový :hug:

alilauter
Kecalka 329 příspěvků 27.01.19 20:40

V pěti měsících mi vypadl z hačky (zavesna houpačka)… taky chvíli plakal, ale u mlíka se uklidnil. No jeli jsme stejně do nemocnice,,nechali si nás tam na pozorování a nic nebylo. Jen já to obrečela, že jse nemožná matka. A taky byla na prášky. Nicméně, jak už tu psali - pokud hned brečel (nebyl v bezvědomí), nezvracel a už bje klidný, tak to bude dobrý. Každopádně pozorovat a kdyby se ti něco nezdálo, jeď do nemocnice. A netrap se, to je dřív, než se člověk naděje. Držím palce :hug:

Kriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 27.01.19 20:47

Jo spadl mi z postele ve 4 měsících, nic se mu nestalo, od nějakého 8 měsíce padal několikrát denně jak se snažil stoupat…

Aspera
Generální žvanilka 21626 příspěvků 27.01.19 20:47

Stalo, v podobném věku. Furt se neuměl hýbat a najednou se po operaci zlepšil a už to bylo. Celý den jsem ho pozorovala, nic podezřelého se nedělo, tak jsem si jen zanadávala do zvířátek a dávala na něj větší pozor.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 27.01.19 20:49

Spadl mi v 8mi měsících.Jeli jsme k praktické a ta nás poslala pro jistotu do nemocnice..Syn byl předčasně narozený tak jsem byla první rok takový vystreslý vyjukaný střevo…samozřejmě mu nic nebylo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 21:11

Jejda…takových pádu ještě bude :-)Bud v klidu.

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 27.01.19 21:11

nestalo

Lidym
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 3 inzeráty 27.01.19 21:13

Syn spadl v 5ti měsících z přebalováku vysokého 1,2 metru. Jeli jsme s ním na pohotovost, nic mu nebylo. Spadl na bok na dřevěnou podlahu s kobercem. Hlavně že ho hlídali 3 lidi. Jak rostl padal pořád, je divoký. Ve 4 letech mu rovnali nosní přepážku.....už jsem si zvykla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >