Divadelní představení a ubytování Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veberun
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 16.11.14 11:04
Divadelní představení a ubytování Praha

Ahoj holky, prosím o radu. Chtěla bych rodičům koupit k vánocům nějaké divadelní představení (ne muzikál) a k tomu ubytování na jednu noc v Praze. Termín by měl být cca březen. Myšlenka je taková, že si zajdou do divadla a večeři, pak přespí a druhý den se projdou po Praze a hurá domů. Jeli by vlakem. Takže nejaká rozumná dostupnost z hlavního nádraží. Divadlo, nějaký zajímavý - strhující příběh… a když bude známý herec, myslím tím z filmů je to jen bonus navíc:-). Předem díky za rady, nějak se mi nedaří nic nalézt.

Reakce:
Balatonek
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 16.11.14 11:07

Ja bych doporučila Brouka v hlavě, vynikající představě o, ale získat lístky je opravdu boj, ja na ne čekala skoro rok, než se mi povedlo zuskat do ta místa.

veberun
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 16.11.14 11:14

@Balatonek uz na to koukam… v lednu mají volno, ale blby je, ze se program neukazuje unor brezen, ale to je asi ve všech divadlech, coz? O cem to je? Nejsem zadny divadelni znalec…

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 16.11.14 11:19

To tam davaji postupně a děla to kazde divadlo a ridi se i podle moznosti herců. Je to vynikající komedie, Trojan hraje hlavní roli a nemumi mi dobre mluvit, protože nemá patro. Zatím jsem nepotkala nikoho komu by se tohle představení nelíbilo :)

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 43 inzerátů 16.11.14 12:43

Doporučuji divadlo na Jezerce, hezky umístěné v parku, kousek od metra C pankrác, hned vedle restaurace. Výber převážně komedie s Hrušínským, byla jsem 2× a spokojenost, myslím, že by to bylo pro rodiče akorát vhodné.

Myslím, že by se tam dalo najít dobře i hezké ubytování, kolem je dost rodinných domků, tu a tam tam bude nějaký pension.

veberun
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 16.11.14 20:45

@Bohulinka diiik za radu projdu si to:-)

harenka
Povídálka 46 příspěvků 17.11.14 19:43

Fajn jsou představení ve Studiu2 - na Václaváku. Teď jsem viděla Hovory o štěstí a bylo to super. Nebo taky v jedné z bočních uliček na Václaváku - divadlo Radka Brzobohatého. Tam se snad nedá sáhnout vedle ve výběru představení. Já jsem tam viděla Tančírnu.
S ubytováním moc nepomůžu, asi spíše hledáš hotel a něco „luxusnějšího“, že? Pokud by to nebylo podmínkou, tak já jsem byla několikrát spokojena v hostelu U sv. Ludmily na náměstí Míru (hned u metra A a kousíček pěšky od hl. nádraží).

sloninka
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 17.11.14 19:46

Doporučuji hotel Davids, má v Praze několik poboček - např. u Bílé labutě, u Karlínského divadla.

veberun
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 17.11.14 20:20

@sloninka @harenka diky… :-)
@harenka staci slusny, cisty myji to jen na prespani.

harenka
Povídálka 46 příspěvků 19.11.14 18:14

@veberun - kdybyste rezervovali tu sv. Ludmilu, tak si přejte okna do dvora, tam mi přišly ty pokoje hezčí… :-).
Ať se povede vybrat něco pěkného a hlavně, aby se líbilo :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >